Kızların anlamsız tripleri ve terslemeleri

Arkadaslar sınıfımızda bi kız var.ilk zamanlar cok iyiydi aramız.Bir süre sonra anlamsız triplere başladı.sınıfta arkasında oturuyorum.oNU İZLERKEN Yanındaki arkadası gördü ona söyledi yine tersler sandım ama atmadı elimdeki defteri aldı karalama yaparken kalp cizdi.Şimdiyse sürekli trip atıyor.Az cok anlıyorum ama yıpranmaya başladım.Sınıftaki diger erekeklerle iyi anlasırken bana hep trip atıyor, Bunları yaparken komik bir ciddiyet var yüzünde nedenini sorunca gülerek gıcık oldugunu söylüyor.Ona aşığım.yardımlarınızı bekliyorum

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• O da sana aşık kendinden kaçıyor

0|2
    0|0
    • teşekkürler DEDİM KIZ KIZIN HALİNDEN ANLAR DİYE ONLARDA KARIŞIK CEVAP VERİYODU KİMİSİ HOŞLANIYOR KİMİSİ GICIK OLUYORDUR DİYODU.Kafam cok karışıktı sağolun ha bi de kızın yakın arkadasına söyledim bunu itiraf ediyim mi dedim etme daha kötü olursun dedi

• BAZEN HASTA OLDUĞUNDA ONA SEVDİĞİMİ GÖSTERMEK İCİN PERVANE OLUYORUM.ajandama sevdigimle ilgili yazılar yazıyorum.olabiildigince romantik oluyorum.peki daha ne yapmalıyım.tesekkürler

• Üstüne çok gidersen kaybedersin kendini geri Çek kızın kafası karışır

Kızlar Ne Diyor 2

• aşık oldğunu bize değil o'na söyle .kız da klasık kezban trıplerınde iste daha ne yapsın kendini farkettirmek için ;)

0|2
    0|0
  • ne yapmalisin biliyomusun? kizi hic takmiyomusun gibi davran, o yokmus gibi davran, gormemezlikten gel, ters ters bak, sende onun arkadadaslariyla gul eglen iyi gecin, bak ondan sonra sana nasil davraniyo :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...