Galatasaray tamamen koptu mu lıgden?

bence hocaların deıl oyunuların yuzune bu haldeyız adam oynayamıosa hoca napsın

Güncellemeler:
gs le dalga geçenler o takımın seviyesıne cıkmak ıcın cabaladıgınızı unutmayın :))) bjk 2 fb 3yıldızzz :))

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• her sene sampıyon olmayalım ama:))
    hem 4 yıldız hem uefalı takımız deyıp susturabılme sansımız varken rakıplerı elleme bu senede bole gecıversın.. tek temennım besıktas sampıyon olur ınsallah:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ya haklısın

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • nereye kopcak ya gulmekten kopcak
    iyice abarttiniz

0|0
    1|0
  • uefa için kasımpaşa akhisar başakşehirle iyi mücadeleler size:D:D:D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hamzanın sene başında kurduğu, daha doğrusu kuramadığı takım anca bu kadar olur zaten. takımda çöp dolu sabri semih tarık olcan umut burak alayı şutlanmalı.

0|1
    0|0
  • Şampiyonluk hayal

0|0
    0|0
  • iki rakip olması sıkıntı oyuncu kalitesi olarak hem fenerin hemde beşiktaşın gerisindeyiz

0|1
    0|0
    • gitmesi gerekenler hamit-jem-yasin-umut-rodrigez-burak-semih-olcan-emre-sabri-eray-tarık

• bu saatten sonra gs Şampiyonlugu unutsun Şubat ayında transfer yasağınıda yicek iyice cokuse gecicek 4 yıldız ı da fazla abartma mahkeme süreci yakında başlıcak sizinn tohumunuz ulusoy ve tff dava edicek 1959 oncesi bjk nin şampiyonluklarını saydı Fenerbahçe nin saymadı sayınca 28 şampiyonluk olacak :)

0|0
    0|0
  • Oyle gorunuyor kanks

0|0
    0|0
  • evet koptu 3. bile zor oluruz

0|0
    0|0
  • fenerlıyım galatasarayda bence şimdiki yönetim başarı için degıl kara para aklamak ıcın bulunuyor kendı ceplerine çalısıyorlar

0|0
    0|0
  • ben bu seneyi geçtim bu çöküşle gelecek seneyi de bitirmesinler bari.

0|0
    0|0
  • Bence daha liğin 2 yarısı var kopma yok yola devam D

0|0
    0|0
  • toparlaması lazım

0|0
    0|0
  • Koptuk sampiyonluk sansimiz yok artil

0|0
    0|0
Yükleniyor...