Anneniz hastalandı, karınız huzurevine bırak dedi. Ne yaparsınız?

Dün işyerinde 2 arkadaş aralarında tartışıyordu bu konuyu size de sorayım.bu durum da ne yaparsınız?

Güncellemeler:
erkeklerin cevapları 2 aile için,ama kızların cevapları sadecce kendi aileleri için gibi görünüyor.

0|0
20|29

En İyi Kız Görüşü

• Benim annem babama da baksın derim.

Genelde böyle yapar bizim türk kadınları.

Kendi annesinin hamallığını kocasına yaptırır, kocasının annesini huzur evine göndertir.

El ayak tuttukça içiçe yaşam ve ailelerle fazla yüz göz olmaktan nefret eden biriyim.

Ama, el ayak tutmuyorsa artık bakıma muhtaç ise kimin annesi olursa olsun eşler elinden geleni yapacak.

Kadınlarımizin bu konuda bencil bir yapıları var ama, erkek annesine bakacak ötesi yok eşi de bunu kabul edecek.

Öyle bir dünya hayal etmesin kimse.

Erkek annesine bakmasa bile sen bakacaksın o anneye..

Ne yaparsan elinle o gelir önüne.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Ailem benim için çok değerli.Böyle bir şeyi teklif eden eşi kapının önüne koyarım.

1|1
    0|0
    • Aynı şekilde kendi ailesine bakmayan bir eşi de kapının önüne koyarım.Onun annesi benim de annem sayılır.Aile çok önemli...

• Anneme böyle diyen adamı huzura erdiririm boşayarak..

0|1
    0|0
    • haha bu soruyu sadece sen cevap vermişsindir diye açtım ve merak ettim :) giderdim merağımı :) deli +++

• Ama eşinin annesi olursa ?

• loguace :) hemfikiriz

elvis eşimin annesinin bakacak kimsesi yoksa bakarım..

ama bakacak kimsesi varsa diğer kardeşleri vs sırayla bakılmasını talep ederim (talepde ediyom hani)

• Karıyı huzur evine bırak daha iyi . Bunun arasında seçim yapmak için düşünen beyinler de var yazık onlara gerçekten en sevmediğim durum bu . Babalarının onları istemediğini düşünsün hasta veya sakat diye anneleri bırakabilir mi acaba yuvaya ? Böyle bir zihniyet de yetişiyor çok sinir bozucu çok...

0|1
    0|0
  • öyle karının ağzına sıçarım , net !

0|4
    0|0
  • Sana mı soracagım lan,dış kapının dış mandalı!1 benim annem o,en değerli varlığım bizimle kalacak ulan!1 derim.

0|2
    0|0
  • ama bak 2 türlüde görevin çocğu hatun kişiye düşüyo soran öyle düşün kızlar kendi annelerine elbette bakıcaklar ama eş annelerine yine hatun kişi bakıyo oğlu nekadar bakıcak annesine tabiki önce annemizi düşünüyoruz..

0|0
    0|0
  • ben bakarım eşimin annesine babasına ama eşimden bunun karşılığını ilgi olarak isterim.

0|1
    0|0
  • karını huzur evine yatır bakalım nasılmış sonra yine fikrini sorarsın :)

0|1
    0|0
  • Asla bırakmam.

0|1
    0|0
  • Çünkü kızlar daha fazla anneye düşkün :) benim bildiğim sadece bu :)

0|1
    0|0
  • bırakmam bıraktırmam

0|1
    0|0
  • Oyle birsey mumkunmu ya kari kendi annesinede aynisi yapilsa napar kimbilir

0|1
    0|0
  • O zaman işe karısını değiştirmekle başlasın o adam ;)))

0|1
    0|0
  • eşimin annesi hastalansa huzur evine göndertmem kendim bakarım. karşıdanda aynı ilgiyi beklerim oda benim annemi huzurevine göndermeyi aklına bile getirmemeli.

0|0
    0|0
  • kimse annesini huzur evine koymamalı

0|1
    0|0
  • Bırakmam tabi ve dua ederim Allahım nasıl es seçmişim affet ve onu ıslah et

0|0
    0|0
  • bırakılmaz yaw yoksa bi gün evladında sana aynısını yapar

0|0
    0|0
  • hayır asla bırakmam

0|1
    0|0
  • erkekbozması derim

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• bırakmazdım diyen arkadaslara bir sorum var benim... eşiniz de siz de çalısıyorsunuz ve huzurevine bırakmanız annenizin daha iyi şartlarda bakılmasını sağlayacak...daha iyi yemekler, yaşıtı arkadaşlar, yaşına göre sosyal aktiviteler...siz de sık sık görmeye gideceksiniz...ama evde kalsa aksamdan aksama göreceksiniz...sürekli bir can sıkıntısı, sürekli bir yerlere gitme, birileriyle tanısma isteği olacak içinde...ama siz bunu ona veremeyeceksiniz...vs...vs

bu durumda en doğru çözüm huzurevine bırakmak değil mi

0|0
    0|1
  • Kadınların % 99u kendi annelerine babalarına baktırırlar kocalarına laf söylettirmezler, kocalarının annelerine babalarına baktırmazlar, her lafı söylerler huzur evine falan yollarlar. Böyle vicdanlı eş varmı bu dünyada? Bence yok. Hiç rast gelmedimde.

0|1
    0|0
  • ben o kariyi kapının önüne koyarım anama saygısı olmayanin benim yanımda da yeri olmaz huzur evimis gitsin kendi yatsın huzur evinde

0|1
    0|0
  • O karıyı alır önce hardcore sonra oral anal amuaa gorum onun anam ne demek lan s*kttr olsun gitsin kız dediğin ney gelir geçer ama ana bi kere gelir bi kere gider...

0|1
    0|0
  • ne yazarsam büyük konuşmuş olurum ama allah kimseye annesini huzur evine koyucak günleri göstermesin hepsi mutlu mesut yaşayıp gitsin allah canını alıcaksa eger yataga düşürmeden bir anda alsın en iyisi..

0|1
    0|0
  • hem benim annemin hem onun annesine kapım acık olur . Vicdansız degilim o kadar.

0|1
    0|0
  • 1000 tane eş bulunur ama 2. bi anne bulunmaz...

0|1
    0|0
  • karımı tedavıye gönderirim psıkıatrıse falan olmadı naşş baba evıne

0|1
    0|0
  • kabul etmezse karımı kapı dışarı bırakırım gayet net sanırım.

Kendi annesi olsa huzur evine mi bırakacak?

kendi anası-babası içinde böyle derse direk boşarım

0|2
    0|0
  • Anneler asla sevgiliyle eşle kıyaslanmamalı, onların hakları asla ödenemez.. Bana katılmayan bayanlar olabilir ama şunu unutmamalılar ki kendileri de bir gün ANNE olacaklar..

0|1
    0|0
  • Öyle karıyı kapının önüne koyarım.

0|1
    0|0
  • Yorumlara baktım güzel uygulama görelim arkadaşlar

0|1
    0|0
  • Allah göstermesinde yaşatmasında biliniz ki her kişi ya Allah ömür verdikçe elden ayaktan düşecektir Ona göre yaşamalıyız saygı ve sabır göstermeliyiz

0|1
    0|0
  • Karım dediğim o kadını kapının önüne koyarım emin ol

beni 9 ay karnında büyüten hakkını bile ömrüm boyunca ödeyemeceğim anam varken el kızının dediğinimi yapacam ALLAH korusun

0|1
    0|0
  • bu ne vıcdansızlık...

huzur evıne bırakmaya gerek yok...

karımı evıne bırakınca eve huzur gelır ztn

0|1
    0|0
  • Anneme bakardim

0|1
    0|0
  • önce karımı bırakırım sen bi bak iyiyse hoşuna giderse sonra annemi bırakırız derim

0|1
    0|0
  • Öyle birşey sözkonusu olamaz. Kadının ağzıyla hareket eden erkek etek giysin

0|1
    1|0
  • annemi istemeyen benide istemez ve gözünün yaşına bakmam herşeyi yıkar geçerim konu anne olunca...

0|1
    0|0
  • Allah iyi insanlarla karşılaştırsın.

0|1
    0|0
  • ana bana huzur evine bırakılır mı ya. karım onu söylediğinde şamarı yer ağzının ortasına

0|1
    0|0
  • karımı bırakırdım oraya

0|1
    0|0
  • Neyleyeyim annemi annesi kadar önemsemeyen eşi..

0|1
    0|0
  • Allah göstermesin. Bırakmam..

0|1
    0|0
  • aileme saygısı olmayan 1 kadının bana nasıl saygısı olabilir ki. kadını gönderirim evden.

0|0
    0|0
  • Karımı adliyeye bırakırım

0|2
    0|0
  • boşardım nolacak

0|1
    0|0
  • kızlar bencil bu konuda

0|1
    0|0
  • Hem benim anneme bakarım hem eşimin annesine yarın da çocuklarımız bize inşallah.

0|1
    0|0
Yükleniyor...