Kilo almamak işin şunu yemeyin ......????

Öncelikle günaydın KS güzelleri / delikanlıları / ablaları / abileri:))

İnsan kendi vücudunu gün geçtikçe daha iyi tanır. Misal hasta olacağını bilir. Hatta hasta olduğunda benim gibi doktora gitmez nasıl tedavi olacağını kendi bilir :)))

Bir de yediklerini kalorilerine göre takip eden insanlar vardır :) Bir misal daha : İki astsubay önümde dondurma seçerken biri ben magnum yiyeceğim derken diğeri onun kalorisi çok ben Maraş dondurması yiyeceğimem akşamda evde muz yiyebilirim. dedi :) İlginç :)

Siz yediğinde kilo alacağına inandığını/bildiğiniz yiyecekleri paylaşırsanız, astsubaylarıma tavsiye vereceğim :))

Kilo almamak için ne yememeli insan?

Saygılarrr...

0|0
19|11

En İyi Kız Görüşü

• Aslında her şey yiyin ama belli miktarda ve belli vakitlerde. Karbonhidratı saat4ten sonra almayın mesela. Gündüz 4ten bahsediyorum. Karbonhidrat, protein, lif bunlar ne öğrenin. Şeker ve tuzu hayatınızdan çıkarın, hamur işini çıkarın, çok fark eder. Magnum hazır dondurma olduğu için içindeki yağ oranı çok yüksek, yendiğinde damakta yağlı bir his bırakıyor, ben de sevmiyorum.

0|1
    0|0
    • çok teşekkürler bu konuda bilgili olduğun görünmekte olup dikkate alınmasını isterim. Ellerine sağlık +

• Spor ve diyet konusunda kafalarına takılanı mesaj atabilirler.

Kızlar Ne Diyor 18

• 3 beyazdan uzak dur

sık ve az ye gerisi gelr kilo verirsin

hakmarda beli ttreten zımbırtılardan var yeni gelmiş galipa dün gözüme ilşt 39.90'a al ondan tak beline incel gitsin

0|1
    0|0
    • kamuoyu araştırması yaparken beni şişko yaptın turtam ya :(((

• olurmu hiç öyle şey filinta gibisin maşallah subanallah

• hahah sende çok iyisin maşallah kalbin temiz yorumlarını biliyorum sadece Allah bozmasın :)

• akşam 7-8 den sonra yememeli

her türlü kızartmadan uzak durulmalı

çaydaki şeker miktarı azaltılmalı

sigara bırakılmamalı :(

rüyanda şişko muydun loqu :D

0|2
    1|0
  • 3 beyaz

Cola

Kızartma

Canın ne çekiyorsa onu yemiyecksin ;)

0|1
    0|0
  • sebze.balik.haslanmis patates.yogurt.arada bir kirmizi et iyiye bilirsin ama cok yagli olmamasina ozen gostermen gerek..:))

0|1
    0|0
  • can boğazdan gelir de onlara...

walla ben ekmek,pilav, makarna tarzı şeyler ve birkaç çeşit de sebze yemem, o da kilodan değil sevmediğim için... onun dışında her şeyden azar azar yer, bol suyumu içer, sporumu yaparım :)) söylemesi ayıp gayet de fit biriyim :))

0|1
    0|0
    • söylemesi niye ayıp olsun çiros :P

• öyle derler yaa :)) ondan dedim :))

ayıpsa niye söylüyorsun diyesim geliyor :))

çiross haaaaaaaaaaaaaaa :))

• gunaydin taze fasulye :D bol bol sebze salata tuketsin kilo almazlar gunde mutlaka ogle menusunde sadece corba aksamdada et sebze yogurt salata olmali geri kalanlari yemesinler iste :D

0|1
    0|0
    • :))) ama şimdi akşama eti salçayla kavursak, yanına pilav ve pattes püresi olmamıydı ki :D

Günaydın aplam ;) tespitlerin için teşekkür ederim umarım sende artık diete ... :P

• :)) yok ben hayal ediyorum sadece uğraşmıyorum akşamları yemek yapmak için ben :))

ama sen mecburen yiyosun ya güzel ablam dikkat et dedim buraya evlendiğin vakitten önceki resimleri de koyup duruyosun gerçek halini göster bise :D

şaka kırılmaca yok aramısda :)

• yalan attgn cok belli sen kenedene bak tombis en az 7 kilo fazlan var :D (sana kirilir miyim len :))

• şeker tuz unlu mamüller ve 6dan sonr yemek yememek gibi kurallarım var

0|1
    0|0
  • Bol yağlı ve üç beyazdan uzak durmalı.Ama ben canımın çektiğini alırken hiç kalori hesabı yapmam

0|1
    0|0
    • 3 beyaz heryerde söylenir. Doğru dersin gül 3 beyaz kilo değil sağlık içinde mühim. Kilo sıkıntın yok demek senin :)

• işte unutmuştum.Suyu çok içerim Ve acıkma hissini bastırır.Ama sevdiğim için içerim.Hayatımda hiç rejim yapmadım.Hep ayni standart kilodayım.Ben kaçıyorum artık günün güzel geçsin :)

• heheh herşey gönlünce olsun :)

• Kilo almak için ne yemeli Lukass :(

0|2
    1|0
    • :D 5 tane milyöy hamuru kıymalı, patatesli, peynirli ve sosisli, 3 kupa da çay :)))))

• :D Aferin.. Sabahları o kocaman simitleri yemeyi bırak sende..

• zimid altı üstü be kuru kuru :(

simit dieti bilem var :)

• Pizza yemeyin, o dilimler direkt göbeğinize yapışıyor.

0|1
    0|0
  • Çikolata yemeli :P

0|1
    0|0
    • haha çatlak tuzlu kurabiye demeni beklerdim :)

beceriksiz ellerden çıkan tuzlu kurabiye :D

• her konuşmamızın sonu senin kendini beğenmişliğin ile sonuçlanmak zorunda mı :P

• öylemi oluyor farketmedim:)

• herşeyi yiyorum ama kilo almıyorum yani cok fazla yiyorum aslında ama çokta hareketliyim:D

0|0
    0|0
  • herşeyden ye ama az az bu kadar, bak mesela içli köftenin bi tanesi 250 kalori yani şu demek oluyor ki yarısını yicen :D

0|0
    0|0
  • 3 beyaz :)

0|0
    0|0
  • ben 1 hafta sırf et yada peynir ekmek takılıyom direk 1 kilo gidiyo :)

0|0
    0|0
  • Ye istedigini sonra sporunu yap, rahat ol biraz :)

0|0
    0|0
    • :))) bu da güzel mantık ama üzülüyorum ben kişiye özgü düşünceler almaya çabalarken, şişkoyum bana tavsiye verin moduna girildi :D

• Kaloriye gore zamaninda bende takip ettim ama alakasi yok, yani sen ister cikolata ye ister light form biskuvi ayni sey, sofradan cok doyuk kalkmamalisin

• maraş dondurması <3

0|0
    0|0
  • dünyaya birkere geliyorum kalorisine hiç dikkat etmem hepsini yerim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Fast food tarzı yememeli. Ayrıca kola vb. içeceklerden kesinlikle uzak durulmalı. Bir de yediklerimizin saatine dikkat etmek gerek. Çayıma kahveme saat geçse şeker atmam. Süt içmem. Dengeli beslenmek gerek. Misal: %15 Yağ %50 Protein %35 karbon hidrat gibi.

tuzu da az kullanırım mümkün olduğunca. sabah dışında ekmek yemem. ve günde 2.5 Litre su içerim. Su çok önemli.

Meşhur bir laf vardır sabah Kral gibi Öğlen Prens gibi Akşam Köle gibi yemeli.. :)

bir de ara öğünler yapıyorum çerezlerle. ama çok yemiyorum çünkü kalorileri çok yüksek.

unuttuklarım vardır illa ki ama şimdilik aklıma gelenler bunlar.

0|1
    0|0
  • gecenin bir vakti

saat 12den sonra sucuk ekmek yememeli

0|1
    0|0
  • BARABARA BARA BERE BERE BERE diyerek sokaklarda koşmak kiloya karşı birebir

0|1
    1|0
  • Günlük gerekli kalori miktarı aşılmadıktan sonra kilo alınmaz öncelikle.Kalorisi yüsek yiyecekler bu limiti çabuk doldurduğu için onlardan sakınmak gerekir sadece.Çikolata,tatlılar beyaz unlu gıdalar bunlardan bir bölümü.

0|0
    0|0
  • Annem yarın (pazar) mantı yapacak ve çok güzel mantı yapar. 2 tabaktan fazla yememeli...

0|1
    0|0
  • herşeyi yiyorum 10 kilo almak icin elimden gelen herşeyi yapıyorum ... ama sonuc degişmiyor :D yine aldırmıyor yine aldırmıyor :D

0|0
    0|0
  • Sabahları aç karnına maydanoz ve enginarı katı meyve sıkacağında sıktırıp bi su bardağı hüpletin yağlarda eser kalmaz

0|0
    0|0
  • ÇİKOLATA...

0|0
    0|0
  • Evet bende yiyeceğim bir şeyin kalorisini araştırırım

ama bazen kendime ödül veririm kalorisi yüksek bir tatlı yerim

haftada 1 2 kere sağlık bir yerde önemli vucudu yıpratmaya ve hastalıklara davetiye çıkarmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • Bol bol sigara için bşy istemez canınız tabi kısa vadede zayıf kalmak istiyosanız :)

0|0
    0|0
  • Muz meyvelerin içinde en kalorili meyve diyebilirim . onun yerine elme yiyebilir. Ben 95 kiloydum çok kiloluydum ve hırs yapıp kendi terimlerimle zayıfladım . bunu en çok Suya ve spora borçluyum . Yeme diyebilceğim yiyecekler ise hamur işi şeyleri çok azalt ayda yiceksen bir defa ye. çikolata yiyorsan azalt. birde en önemli tavsiye . SOFRADAN KARNIN DOYMADAN KALK. ÇÜNKÜ BEYİNE MİDENİN DOYDUĞU HABERİ 15 DK SONRA İLETİLİYOR.

0|0
    0|0
    • ellerine sağlık arkadaşım sağol emeğin için

• eyvallah . birde şekeri bırak hayatından . şeker gerçekten kiloya çok etki yapıyor. bunu koladan örnek verebilirim . bazıları koladan kilo almıyorum diyor ama herkesin metabolizması farklı çalışıyor. ben mesela şuan şekersiz çay içiyorum . :) ve gece asla yemek yiyp yatma . kiloya davet veriyosun resmen :))) kendine iyi bak hayata bir kere geliyosun :))

• sağol birader :))) ama ben sadece hani neler kilo yapar dedim herkes bana şişkosun kilo ver muamelesi yapptı anasını satim ya :D

Yükleniyor...