İnanamak İstemiyorum ama siz bundan ne çıkarırsınız ?

Benim çok yakın 12 yıllık ikiz kız dostlarım var. Okullarımız ayrıldığından beri çok görüşemiyordum. Bana güveniyorlardı evlerine giren tek erkek bendim arkadaşları olarak. dün malümunuz bugün hafta sonu. dün saat 2 de aradım çıkan olmadı. diğer bir ikizini aradım gene çıkan olmadı sonra birkaç saat geçti telefon çalıyordu ama ikisinden de çıkan biri olmadı. sonra annem onların bir kardeşi daha var onu aradı oda çaldı çaldı açmadı. ve en son saat dokuzda tekrar aradım... açan biri olmadı. bu ne demek şimdi?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Sen ne düşünüyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bence panik yap evlerine git gözlerinle gör iyiler mi diye...devir korku devri...

sonra merak ettiğini söyle ve neden böyle yaptıklarını sor. hepsi bu.

0|0
    0|0
  • Ölmüşlerdir :(

0|0
    0|0
  • Ne guzel ya :( bi kız dostum bile yok tamamen guvenebileceğim.arkadas desen cook ama boos.valla ben hikayenin dost kısmında takıldım kaldım kardesim:(

0|0
    0|0
    • aynı kaderi paylasıyoz gibi İSTERSEN ekle konusalım SAMİMİYİM niyetim sohbet konuşmak arkadaslık gerçekten...

• seninde olur :) insanlara anlayışla yaklaş kimseyi ayırma kötü olandan uzak iyiye yakın dur. herşeyi sev kendinden bir kaç yaş küçük kardeşini onu bunu dağı taşı... paylaş duygularını anlat. hisset ve seni sıkan herkesi hayatından çıkar. boş konuşanını mantıklı konuşanını unutma herkesin duyguları var bunları yap ama işin en anahtar noktası fedakarlıktır

• Ellerine sağlık şimdi bile fedakarlıkta bulundun.uygulamalı ders:)

• sormadan ogrenemezsin

0|0
    0|0
  • git konuş ve ne olduğunu öğren..

0|0
    0|0
  • Duymuyorladır

0|0
    0|0
  • belki meşkuldürler musait değildirler hemen kötü yönden bakma 12 yıllık diyorsun dile kolay.

0|0
    0|0
  • Bugun tekrar aramalisin bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sıkıntı yok bugün ara konuşabileceksin :)

0|0
    0|0
  • Dünya hali,her şey olabilir...

0|0
    0|0
  • uyuyorlar

0|0
    0|0
    • saat 4 te yattılar hem de okul zamanıı hemde hepsi birden hemde ;?

• Senin böyle düşünmen ve bunu burda gizlide olsa paylaşman bile onların arkadaşlığına ihanet bence yanlıştasın .Gerçek dostlar bunu yapmaz.

1|0
    0|0
    • biliorum bunu ama ben onları hala yürekten dost gibi sevdikçe ihanet mihanet yok

Yükleniyor...