Ah şu kızlar... neden böyleler?

bakıyorum hergün bi isyeeeaan bi bunalım bişeyler...sevgilisinden ayrılmış unutulmuş aldatılmış çok yalnızmış vs. tabi bunlara sebep olanda bir erkek ..herşey tektaraflı olmasa da erkeğin bi payı var.

sorum şu : bunca beyefendi erkek varken,değer bilen ,üzmeyen ,nazlayan erkekler varken ki üstelik çoğu yalnızdır bunların.

işte bu güzide delikanlılar varken nası oluyo da gidip en arzasını en hoyratını bulmayı üstüne b,i de aşık olmayı başarıyosunuz..

gözyaşınız dinmiyo ,

kalp ağrınız durmuyo ,üzüntünüz bitmiyo...gençliğiniz gidiyo arada...

farkında mısınız ? neden böyle ?

arza mısınız arkadaş :))

Güncellemeler:
benzer konularda çıktı.bakın bunu kendileri de keşfetmiş aslında :)

link
ve bi şey daha..kötü adamlar sizi üzer, iyi adamlar teselli eder ,yaralarınızı sarar.

ama iyileşince yine kötü adamlara gidersiniz ... bi tuhaflık yok mu ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• tebrikler mükemmel bir konu:D ben bi arkadaşımdan örnek verecem, kız arkadaşıyla konuşurken azarlıyo, sövüyo, bağırıyo, naza maza hiç gelmiyo, kızlar peşinde pervane, bazen kızla konuşurken ben utanıyorum, yapma olm diyorum. ayıptır diyorum. kanka kızlar böyle şeyleri seviyo yoksa biliyon böyle biri değilim diyor:D tamam hayvanlık var kendisinde ama cidden kızlara daha bi hayvanca davranıyor:D en kötü ihtimal 3-4 tane çıktığı var:D bunun üstüne yorum yapmayacam:D ama görünen köy kılavuz istemez, demek ki darp tan anlıyor kızlar:Pp

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 0|1
    0|0
  • ksde ögrendim erkeklerin agladıgını, kız için soru actıgını vs. şaşkınım. ben daha önce ayı inindemi yasam die cok düşündüm. cevapsızım.

0|1
    0|0
    • çok okudum anlamadım :s :9

• haklısın tekrar atıyorum.ksde ögrendim erkeklerin agladıgını, kız için soru actıgını vs. şaşkınım. ben daha önce ayı inindemi yasadım die cok düşündüm. cevapsızım

• :D bu ifade daha açık oldu

Erkekler Ne Diyor 5

• bravo o bır hastalık mutsuzluk onların ılacı yakınıcak ahlanıcak vahlanıcak tamamı ıcın demıyorum istısnalar ayrı onların sansızlıgı gnul ya otada ... da ama bazıları aynen anlattıgın gıbı en arsızı en kopugu nerde onu buluyorlar bana sorarlar bazen serkan resme bakıorum bu cocuk nasıl nekadar masum dımı ne masumu ya ıcınde piç saklıor bu fırlamanın tekı dıkkat et takk 6 ay sonra kendı cumlesı o.ç muss eee ben demıstım 1 2 3 kasınıyorlar arkadas

0|1
    0|0
    • bu yerinde tespit.kızlar p.ç lerle parlak yüzlüleri karıştırıyo gerçekten.ve kullanılıp atılıyo.

• işte adam diyebileceğimiz erkekler 10 düşünür 1 konuşur. Boş işler peşinde değildir. Ağırbaşlıdır

Arıza olarak nitelendirdiğin erkekler ise boş konuşan, dedikodu yapan, uçkur meraklısı, skor tablosu çizen insanlar oluyolar. kızların kalbini çalmayıda iyi öğreniyolar. kızlarda buna hasta oluyo işte.

0|1
    0|0
  • çünkü öyle olunca onlara daha inandırıcı geliyor

0|1
    0|0
  • hemen hemen hiçbiri aslında ne istediklerini kendileri de bilmiyor. sorunun temel kaynağı orada

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
Yükleniyor...