Yazın çok yakın dostunuzla tatile giderken bu kızın da sizle gelmesi fikri nasıl olurdu?

olabildiğince kısa tutmaya çalışçam. çok karışık çünkü. şimdi özellikle erkeklere soruyorum.

diyelimki sanaldan bir kızla tanıştınız. bu kızı çok sevdiniz. kapıldınız. ama kızla hiç görüşmediniz. daha sonrasında aranızda birşuru olaylar geçti. çevrenizde bu kızı tanımayan yok. o kadar yakındınız kızla. tek fark hiç görüşmemiş olmanızdı. en sonunda bitti bu ilişki. kızla 1 yıldan fazla hiç konuşmadınız ama en yakın dostunuz kızla ara ara konuştu hep. sonra bu kız çıka geldi. çıktı karşınıza. çok güzel bir kız olduğunu gördünüz. ve kızdan sonra 1 yıldan fazla süren bir ilişkiniz oldu. bu çıka gelen sanaldaki kız gayet samimiydi. en yakın dostunuzla çok yakın oldu. çok sevecen çok güzel çok tatlı bi kız. zamanında sizi çok sevmiş size tapmış bi kız.

yaklaşımlarınız ne durumda olurdu? nasıl karşılardınız? yazın bu çok yakın dostunuzla beraber tatile giderken kızında sizinle gelmesi fikri nasıl olurdu?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kız Güzelse ve tabi ki yaklaşımları olumlu olurdu, eskiyi unutturmaya çalışırdı. Ben iyi karşılardım fakat bu dostla tatile çıkarken kızın gelmesi süper olurdu. Aradaki buz dağları erimiş oluyor nasıl olsa. Bu kız sen isen ve erkekten hoşlanıyorsan bu tatil en büyük şansın ;)

1|0
    0|1
    • bu tatil olayini oldurtmak istiyorum gercekten. her yaz beraber gidiyorlar. bu yaz mutlaka dahil olmaliyim. rahatlattin:D

Erkekler Ne Diyor 6

• sanal flört t ask falan inanmayin , senelerdir arkadaslik yaptigim insanlari taniyamiyorum ben hala siz nasil baglaniyorsunuz bir anda anlamadim gitti.

0|1
    1|0
    • olsun sen ceval ver soruma lutfen.. cok ihtiyacim var.

• kendini ne saniyosun ya? o zaman gelip alakasiz cevabini vermeseydin. hepimizin bazen insanlarin fikirlerine ihtiyaci olabiliyo! pardon İNSANLARİN. dahada muhattabim degilsin. iyi sabahlar.

• senin sorunu sacma buluyorum sanal asmis bilmem ne vaktim yok bunlar icin, ergenlik sonrasi bana hak verirsin.

• bu kız sen ouyorsun galiba :) bence tatile bizimle gelmesi harika olurdu..çok güel vakit geçiririz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|1
    • ne bu?

• en cok ogrenmek istedigimde su; yazin bu cok yakin dostunuzla tatil yapmaya giderken kizinda sizinle gelmesi fikrini nasil karsilarsiniz? bir planim varda. :)))))

• sonuçta hiç görmemişim benim için yeni birisi:D normal karşılarım heralde:D

• sanal dünyadan gerçek dünyaya derman aramayın

0|0
    0|1
    • insanlarin dusuncelerini duymaya ihtiyacim var.

• gelsin odada tek kalmayayım ;)

0|0
    0|0
  • cok karisik ya

0|0
    1|1
    • neyi anlamadin? soyle anlatayim. yeterki ciddi anlamda bir cevap ver.

• ara ara konusan kiz degil. erkek. o cocugun en yakin dostu dedigim kisi.

• bir yildan sonra gelmemesi daha hayirli olur bence tam unutmusken yeniden baslamak pekte akillica degil

Kızlar Ne Diyor 2

• noktalama koysaydın biraz daha da nefes alsaydık azıcık:Dne fikri yav o senindir senin:D

1|0
    0|1
  • okudum ama anlamadım

bu kız senmisin

soru ne bu arada

1|0
    0|1
    • hic birseyimi anlamadin ?

• biseyler yasamak ne kelime. cok baskaydi.

• sen duygularınla hareket etme. erkeklere güven olmaz. hoslanır illaki seni görünce ama yinede cok kaptırma kendini.

ne bileyim ben cok kandırıldım erkekler tarafından o yüzden öyle yazıyorum ama herkesin ilşkisi farklı tabi.

Yükleniyor...