İnternettde nasıl eğleniyorsunuz?

Omegle makara oluyor ama sıkıyor belli bi yerden sonra yoksa sen ve internet yalnızsın aslında,sıkıcı yani,ne önerirsiniz?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Tumblr öneririm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• omegle falan taklımıyorm sacma

0|0
    0|0
  • Cevapl: internette eglenmiyorum mal mal takiliyorum :D

0|0
    0|0
    • herkes öyle yapıyor... düşün bardasın gidip tanımadığın birisiyle sohbet edip sonra arkdaş şekilde ayrılabilirsin yada arkadaş çevrenle takılabilirsin dışarda bir varlıksın yani.burda ise sanal.yani anlamışsındır umarım.daha demin soruma cevap veren kişi belki şuan kötü durumda hasta yanında birisine ihtiyacı var ama internet bunu ne kadar karşılar o yüzden internet boş

• Internet bos degil sorun insanlarin interneti amacina uygun kullanmamasinda yani arastirma yapmak icin cok yararli ama bos vakit gecirmek icin de cok zararli ..

• yok hacım internet benimle eğleniyor

0|0
    0|0
    • düşün bardasın gidip tanımadığın birisiyle sohbet edip sonra arkdaş şekilde ayrılabilirsin yada arkadaş çevrenle takılabilirsin dışarda bir varlıksın yani.burda ise sanal.yani anlamışsındır umarım.daha demin soruma cevap veren kişi belki şuan kötü durumda hasta yanında birisine ihtiyacı var ama internet bunu ne kadar karşılar o yüzden internet boş

• haklısın lan ne diyeyim şimdi.

• evlisin sen gerçi boşver

• bu sitede yeterince eğleniyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• olaylar olaylar valla

0|0
    0|0
  • bulacan güzel bi oyun keyfine bakacan.

0|0
    0|0
  • online bilardo keşfettim bu ara iyi zaman geçiyor

0|0
    0|0
  • oyun oynayarak film izleyerek :d

0|0
    0|0
  • DH konu dışı forumunda takıl

0|0
    0|0
  • facede eğlenirim .d