Lig TV Quiz programını beğeniyor musunuz?

Lig tv'de yer alan ayrıca internet sitesinden de izlenebilen Quiz adlı programı beğeniyor musunuz? Bence çok hoş zevkli bi program futbolcularla sohbet samimi havada sıcak havada geçen konuşmalar çok iyi renk katıyor programa siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• evet bir sürü en sorusu soruyorlar futbolculara güzel bir program

0|1
    1|0
    • heh benim gibi seven birisi çıktı çok zevkli program en unutamadığın gol veya en iyi asistin en çok yemek yiyen futbolcu yada en iyi giyinen takım arkadaşın gibi güzel espirili program :)

• tamam neyse ben kaçıyorum sonra takım hakkında sohbet ederiz sana da uyarsa tabi :)

• tamam görüşürüz..ederiz tabi derbi var yakında:))

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 5

• faydalı

0|1
    0|0
  • evet lig tvdeki programlar güzel 21,vay bee.Quiz hep takip ederim

1|0
    0|0
    • Günaydın Ruhi.. :)

Ya valla elimde değil.. Bildiğin mutlu oluyorum ben onları izlerken.. Napim bitanecik babacım sağolsun.. :)

• Hiştt .. Sitenin enleri sorusuna senin de seninde ismini verdim bak :)

• Quiz ve maçın öyküsünü beğenerek izlerim ben :)

• Her futbolcuya aynı soruyu sormasalar güzel program..

0|1
    0|0
  • Benim de favori programım.

0|1
    0|0
  • Lig tv linklerini yalnızca maç saatlerinde bulabiliyorum :)

0|1
    0|0
    • bu programda futblcularla söyleşi yapıyorlar internet sitesinde var 30 dakkalık bi söyleşi çok zevkli izlemeni tavsiye ederim ben lig tv internet sitesidnen izliyorum Quiz programını.

• bizim takım çok gol yiyor takım savunmasında arızalar var Fener kesin atar biz de atarız banko gol var olur bu maç..

• Bugün bir maçtan çok kötü gümledim..( Efes ) O maçın gol var'ı son şansım olacak..Umarım olur..

Yükleniyor...