Milli futbolcu Volkan Demirele yapılan tepki (küfür) ve Volkan'ın verdiği tepki(küfür) konusundaki yorumlarınız nedir?

Volkan Demirele yapılan tepki (küfür) ve Volkan'ın verdiği tepki (küfür) konusundaki yorumlarınız nedir?

Saha kenarında ısınan türk milli takımının bazı oyuncularının tribünden kendilerine laf atan taraftarlarla diyaloga girmesi dogru mu?

0|0
10|30

En İyi Erkek Görüşü

• eksi sözlükten alıntı "fenerbahçe taraftarı tarafından, "fenerbahçeli olduğu için yuhlandı" argümanlarıyla savunulan futbolcu. ben hayatımda bu kadar iki yüzlü bi taraftar topluluğu görmedim. işinize gelince stad galatasaray taraftarının onlar küfür etti, gelmeyince stad devletin stadı size noluyo dersiniz. işinize gelince emre doğuştan fenerbahçeli, fener'in has adamı, gelmeyince emre hagi'nin bülent'in tohumu dersiniz. işinize gelince el skiyle gerdeğe girmeyin, gelmeyince 2-2 mi diye sahaya inersiniz. kimse bana emre ve volkan'ı savunmasın. biri rezil oynadığı maçta protesto eden taraftarı susturmaya "ananızı skeyim sizin orspu evlatları" diyerek gelen, 70 milyonun önünde hareket çeken, aynı sezonda 4 büyük takımın taraftarından da küfür yemeyi başarmış milli takım kaptanı. diğeri ezeli rakibinin maçında kasıklarını avuçlayan, gtüyle top tutan adamın teki. maç başında alkışlarla çağırıldığın tribünler, gökhan gönül'ün sıçtığı maçta seni yuhalıyorsa, emre bile yuhalanmıyorken sana tepki varsa bi oturup düşünmen lazım. futbol oynamak yerine kafanı gt göbek salmaya, sakal uzatmaya verdiysen, kader maçında hatalı gol yedin mi protesto edilirsin. sen taraftarından dayak yiyip ses çıkarmayan, fenerbahçe forması giyerken ali sami yen'de onlarca kez alkışlanmış rüştü gibi bir adamın bıraktığı kaleyi koruyorsun. sütten çıkmış ak kaşığı oynamanın yeri yok. olay biraz da karakterle alakalı. dün yediğin hurmalar bugün dötünü tırmalar. bu kadar basit."

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Taraftar zaten dolmuş, futbolcuysan susup oyununu oynayacaksın. Sanki ekran başından hiç küfür yemediler. Çıksınlar adam gibi toplarını oynasınlar. Yorumcu Rıdvan Dilmen sessiz kaldığı anlarda sanki içinden küfretmiyordu, kahrolmuştu adam bizim gibi.

Atamızın değerli hatırasına, 'ben sporcunun zeki,çevik ve ahlaklısını severim' sözünün hiçbir parçasına haiz olmayan bu futbolcular mı sahip çıkacak, yoksa ben onlara mı üzüleceğim.

... (üç nokta onlara gelsin)

1|0
    0|0
  • Volkan'a yapılanların yanlış olduğunu taraftarda biliyor, adamlar gerizekalı değil, oradaki mesajı alabilmek önemli, neden Egemen, Giray, Gökhan Gönül yada Hakan Balta değilde Volkan? 2. gol haricinde dün kötü değildi onda da hatası yok diyebiliriz, ama a... koduğumun evlatları ve çocukları sonra o... evlatları diye küfür eden ve elleriyle hareketler çeken kim? maçta bir kız arkadaşım vardı kale arkasında önce bizimkiler sözle ''Volkan bir tanede top çıkar'' falan diyorlar buda orta parmağı ile hareket çekiyor sonra taraftar kurtarış yaptı diye imalı alkışlıyor buna sinirlenen Volkan efendi dönüp tribüne artistlik yapıyor sonra top oyuna girince dönüp ana avrat sövüyor kim olursa olsun taraftar'a küfür edemez. ayrıca maçları arena da oynatan mal mali dir bu olayların sorumlusu.

1|0
    0|0
  • Yanlış ama keşke Volkan maç sonuna kadar dayansaydı o alkış işaretini yaptıktan sonra ıslıklar küfürler felan edildi yapmıyacaktı o hareketi.Maçın İstanbulda oynanması iyi değil,Bursada felan oynasak böyle şeyler olmaz.Maç Galatasarayın sahasında oynanıyo Fenerbahçeliler rencide ediliyo.Ayrıca milli takımımızın belirli kitle olarak taraftarı yok.Sadece ıslık çalarlar sonra lalalalalala aaa Türkiye derler bu kadar.Gs nin Fbnin Bjknin Bursanın Trabzonun amigoları toplanıp bi araya gelip milli takımın amigoluğunu yapsalar ne güzel olurdu bu kadar Emreyle Volkana çalınan ıslıklar küfürler olmazdı.

1|0
    0|1
  • Ne yaptığını bilmeyen şursuz taraftar topluluğu başka bişey değil saçma sapan bişey ne zannediyolar acaba makinemi formsuz olamazmı kaleciye formayı veren çalıştırıcısı bunu görmüyosa adam ne yapsın ayrıca defansta yol geçen hanı gibiydi herşeyi kaleciye endekslemek tam bir saçmalık

3|0
    0|0
  • Milli takımımızın taraftarı yok. Kadıköy'de maç yapıldığı zaman Galatasaraylılara, Türk Telekom Arena'da maç olduğu zamanda Fenerbahçelilere küfür ediyorlar. Taraftar olmak bu değil. Ayrıca taraftar bu kadar kötü oyundan sonra elbet tepki verecek. Volkan'ın karşılık vermemesi lazımdı.

1|1
    0|0
  • Valla asıl insanların top ile hipnotize olmaya can atmasının sebebi nedir bende bunu çözemedim kiii.

1|0
    0|0
  • küfür yanlış artı Volkan' ın suçu değil. o kadar da garipsenecek bir durum değil artık alıştık.

milli takım maçını vatan millet meselesine getirip attığı golleri şehitlere hediye eden zihniyet benim aklımı kurcalıyor.

tek derdimiz tek bütün olmamız gereken insanların milyon dolarlar saçtığı futbol mu.

hepsi mahalle maçına çıkmış gibiler her zaman...o kadar ülke görüp o kadar para içinde yüzüp kendisine tek artı değer katamayan cahillik üstadları onlar. tabi medyanın artı taraftar denilen garipliklerinde kendilerine pay çıkarmaları lazım. küçümsemek, önyargılı davranmak, bölmeye çalışmak gibi birçok etken söz konusu.

her anlamda çok cahiller...

sonuçta iyi kazanıyorlar. helal olsun attığınız gollerde vatana millete hediye olsun.

2|0
    0|0
  • tek sorumlusu yabancı teknik direktörü başımıza getirmek.biz hep türk teknik direktörlerle başarı yakaladık.şenol güneş,fatih terim ... adamlarda ole bir ruh vardı ki yenilmeye tahammülü yoktu.elınden glse kendisi çıkıp oynaycaktı.oyuncuları alevliyordu.bu dangalak ruhsuz ,hiç bir sey umrumda değilmiş gibi davranıor.sonuc onu etkilemiyor.çunku sonucta parasını alıyor. ama kaybeden TÜRKİYE oluyor.bizi ancak ruhumuza hitap eden TÜRK TEKNİK DİREKTÖRLERİ anlar.

1|0
    0|0
  • kıçıyla top tutmanın, artiz artiz konuşmaların sebebi, az bile küfür etmişler, önce rakibe saygıyı öğrensin denyo.

1|1
    0|0
  • Galatasaray gecen sezon oyunculara etmediği küfür kalmadı.O oyunculardan 1 tanesi cıkıp birşey dedimi taraftara?Bende ordaydım hataları goller yerse tepki gösteririz tabi.volkan bu kalede oldukca milli takımdan soguyorum. götüyle tutsaydı topu ?

1|1
    0|0
  • Her ikiside yanlış karar. 10-0 da yenilsek destek hep verilmeliydi. 2 tane gol yedikten sonra başladılar yuhalamaya. Bu mudur destek bu mudur Milli Ruh?

1|0
    0|0
  • Tribündekileri bilmem ama daha kadro açıkladığında Tolga yerine Volkanı oynattığı için Hiddink'e okkalı bir küfür salladım. Sonrasında maç içerisinde Volkan'a bir küfür ettiysem Hiddink'e 2 kez küfür ettim.

ne demek yaa haddimizi bilerek oynayacağız.

1|0
    0|0
  • bazı insanlar vardır gerçekten yaptıkları hareketlerle yaptıkları konuşmalarla gerçekten insanın gıcık olacağı tiplerdir. Volkan da böyl bir tip gerek galatasaray maçlarında yaptığı hareketler ve konuşmalar gerekse maç sonrası konuşmaları onu bu hale getirdi. Orası Ali Sami Yen orası bizim mabedimiz. Adam olsun adam gibi davransın.

1|0
    0|0
  • milli takımın son yıllar da aldığı en büyük hezimet bu taraftarların tepki vermesi normal.zaten volkan dönüp cevap verdikten sonra oldu her şey.taraftarın haksız olduğu tek nokta fenerbahçeli diye ıslıklanması o da hiç hoş olmadı.sonuçta emre yada arda golü attığında hepimiz seviniyoruz

1|0
    0|0
  • Bundan sonra milli maçlar Anadolu'dan oynanmalı bence.

Ya da stadlara erkek seyirci alınmasın. Sadece bayanlar olsun. Aksi takdirde bu olaylar hep devam edecek.

1|0
    0|0
  • iki hareket de yanlış.. volkan'ın yaptığı bi'tık daha yanlış...

1|0
    0|0
  • Ona yapılan küfür tepki olarak normak herkes çok gergin ve sinirliydi.Ama o profosyenel bir oyuncu ne olursa olsun işine bakıp maça devam etmeliydi.Bilerek yavaş haraket edip seyirciyi alkışlayarak dahada gerdi insanları

1|0
    0|0
  • Atatürk Bile Ne Demiş;Ben Sporcu'nun Zeki,Çevik Ahlaklısını Severim.

1|1
    0|0
  • gelen emrenin sakin olun diye yaptığı hareketin ardından ettiğide küfür bunu gören benim tv karşısında ettiğimde küfür .etki tepki meselesi.ne zaman ağzımız düzelicek o zamandüzeliriz gibi ama zor

1|0
    0|0
  • Sen milli takımın oyuncusu olacaksın, binlerce taraftarın seni izlemeye stada gelecek..kendi seyircinin önünde kendi sahanda 3 tane gol yiyeceksin ve ruhsuz bir şekilde maç edeceksin...

Küfür de değil ama tepki göstermekte haklı taraftar.

1|0
    0|0
  • volkan kufur etıyse buyuk yanlış yapmıştır bence taraftar ne derse desen ısterse kufur etsın ama oyuncu kufur etmemelı zaten ben hıç volkanı sevmezdım ondan kalecı olunmaz en buyuk kalecıler Onur Ve Musleradır bence

1|0
    1|0
  • Milleti fenerli galatasarayli diye de böldüler sonunda Allah sonumuzu hayretsin.

1|0
    0|0
  • Küfür yanlış birşey sonuçta onunda bir ailesi var. Tek sorumlu volkan değil

1|0
    0|0
  • Tamam küfür yanlış ama nasıl bir Kaleci Taraftara küfür eder kardeşim

1|0
    0|0
  • dogru degıl de macın sonucu rezalet

1|0
    0|0
  • Tabikide doğru değil

1|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum..

1|0
    0|1
  • Küfür yanlış birşey sonuçta onunda bir ailesi var

0|0
    0|0
  • Gereksiz hareketler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• İkiside yanlış.. Her ne olursa olsun konsantrasyonunu düşürmemek adına küfür etmemeliydi taraftar.. Fakat Volkan'ın tutumu çok çok daha yanlıs.. Hadi o insanlar sinirlerine hakim olamıyor ya da başka sebeplerden dolayı küfür ediyor.. Sen milli takım kalecisisin, türlü türlü psikolojik destekler, çalışmalar vs alıyorsun..

6 yesek sorun olmazdı, taraftar kitlesi buna alışık.. bu ne biçim bir maç sonu demecidir.. bu kadar küçük düşünemez bir milli takım futbolcusu.. unutmamamız gereken birşey vardı, bu bir milli maç.. milli takım kalecisinin söylediği söze bak.. Emre'nin ettiği küfürlere bak.. bunlar milli takımda oynamayı hak etmeyen insanlar.. buna arda turan'da dahil.. işin garibi ise sırf fenerbahceli olduğu için türkiyenin ... ... gibi bir küfür etse volkan adam haklı beyler diycek dereced holigan sapkın bir grup yaratıldı futbol açısından..

bu kargaşanın tek sebebi ise bence futbol federasyonu.. şike olayındaki aciz tavırlarından sonra yönetim anlayışlarını gördük.. fenerbahce türk futbolundan ayrı bir yere konuluyor gibi bir tavır içerisinde, diğer takımlar ve bu takıma gönül veren taraftarlar..

ÖZET : Türk Futbolundan bi halt olmaz.

0|0
    0|0
  • ya bizim millet niye böyle ya.. hadi kendinizi rezil ediyosunuz, dünyaya da mi rezil etmelisiniz kendinizi? taraftar bi taraftan küfür basiyor, oyuncularda dayanamayip onlara atiyor.. volkan veya emre'ye hak veriyorum, kimse annesine küfür ettirecek degil, bazi insanlarin zoruna gider, tutamayabilirler kendilerini.. sonucta bu bi milli mac, herkesin kalbi türkiye icin carpmaliydi, ama biz öyle bir milletiz ki, herseyin bo'unu cikarmak mecburiyetindeyiz... böyle bi rezaletide baska hicbir ülkede görmedim..! Pes!

0|0
    0|0
  • milli takım maçında bunun yapılması büyük bi yanlış tabi olmaması gerekti...bi ara emre de saydırdı.

0|1
    0|0
  • Niye Volkan insan değilmi milyonlarca insan küfür edince adama iyi de volkan karşılık verince kötümü oldu . az objektif ve yerinde baksak olaylara böyle olmaz.elbette küfürü tasvip etmiyorum ama sonuçta o da biinsan onunda sinir anı ve onunda bi sabrı var olaya böyle bakmak lazım.

0|0
    0|0
    • volkanın cebine giren paraların her zerresinde taraftarın hakkı var, bunu bilerek oynamalı,kendi seyircisine iyi görünmek için kıçıyla top stop eden adam o taraftardan saygı bekleyemez, üzerinde hangi forma olursa olsun.maçtan sonra çıkıp benim anam bana küfür edenlerin anasıdır onların anasıda benim anam dese sonra da hatalarım var özür dilerim vs dese diğer maçta onu tribüne çağırıp alkışlarlar gönlünü alırlar,bu arada kendi taraftarı jöle beyin volkan derken de aynı tavırlar içindeydi volkan

• taraftar haksız iyi oynayınca en büyük volkan oynamayınca ana avrat düz. bumu adalet

• Bir Türk vatandasının kendi memleketinin milli takımının milli oyuncusuna küfür etmesi ne kadar doğru acaba

0|0
    0|0
  • ya olayı milli takımdan çıkarıp kuluplere taşıyan yine gs taraftarıdır. volkan orada milli takımın kalesini korurken arkadan sülalesinden geçerlerken kaç kere sessiz kalabilirdi ki. 1 sus 2 sus... cok ayıpladım.

0|0
    0|1
  • volkan inadına gelen topu tutmamaya çalıştıkça haketti o küfürleri insanda biraz hırs olur..zaten emreyle ıkısı mıllı takımda oynıcak adam hiç degıller..taraftara küfür yetiştircene işine baksın

0|0
    0|0
  • her ikisi de yanlış

0|1
    0|0
  • saçmalık.

0|0
    0|0
  • haketmiştir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...