Dügününüzü Annenizin yada Kayinvalidenizin yapmasina izin verirmiydiniz?

Söyle ki bugün star tv de izledim bir programda gördüm sevgili dünürüm bunun ismi evet 1 hafta icinde hayalinizdeki dügünü yapiyorlar fakat söyle bir sey bunu ya gelinin yada damadin annesi yapiyor . Yani kisacasi sizin hic birseye karisma hakkiniz yok gelinlik damatlik , dekorasyon davetiye hepsini onlar seciyor böyle bir riski göze alip hayal dügününüz olacagina inanirmiydiniz? (Bu arada hersey beles yani Star tv karsiliyor :D )

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• erkek olarak buna musade etmem .. ya dugunu kendım yaparım yadA düğün yapacak gücüm yok ise evlenmem .. sonuc olarak alacagınız kız el kızı dugub yapacak gucun yok ıse ona bakacak gucun de olamaz ve el kızını alkıp durundurmeye kımsenın hakkı oldugunu dusunmuyorum .. once hayatını duzene sokacaksın sonra hayatına duzenlı bırını sokabılesın

0|0
    0|0
  • Oh oh nerde öyle kaynana, bir düğün yapmak kaç para senin haberin var mı :)

0|0
    0|0
  • Ben düğüne karşıyım ne öyle biz evleniyoruz gelin bize takı takın onun yerine sevdiğim ve arkadaş ortamımla bi kutlama sonrada bir tatil en iyisi :) inş böyle düşünen kız vardır :)

0|0
    0|0
  • çok şükür aylık 5 haneli gelirim var, kendim yaparım

0|0
    0|0
  • tabiki istemem :)

0|0
    0|0
  • Non.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İkisinide seviyor olsam bile kendi düğünümü eşimle planlamayı isterdim.Cevap hayır :)

0|0
    0|0
  • Sonuçta bir kere olacak bir şey ya, benim istediğim gibi olsun düğün benim düğün :))

0|0
    0|0
  • Eeee benim annem yok :((

0|0
    0|0
  • çok saçma bir şey

0|0
    0|0
  • Bir yakınım başvurmuş ve kabul etmişler. Ay ne salakça şey ya. Öyle düğün mü olurmuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...