Galatasaray'ın tur şansı sizce nedir?

ttarenadaki 1-1 in ardından sizce nedir tur şansımız? bu maçda drogbanın performansı sizce ne olur?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Allahın izniyle alıcaz inşalah geçicez turu. sahamız zzeminimiz iyi değildi bunu bahane etmiyorum ama oyunuu etkiledi. orrada daha iyii bir sahada oynayacağız ve kazanacağız hem önemli olan vazgeçmemek değil m. öyle demedimi fatih hocamız.

Ununtma kaybettiğinde değil vazgeçtiğinde yenilirsin (fatih terim)

2|4
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Drogba kendini anlatabilse, daha doğrusu bizim oyuncularımız onu anlayabilse Galatasaray'ı kimse durduramaz bu sezon

0|0
    0|1
  • turu atlarız :-)

0|0
    0|1
  • turu geçeriz bence

1|1
    0|1
  • tur atlıcaz inş

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben Galaatsaray galip gelerek tur atlar diyorum.

0|0
    0|1
  • bu kadro son yıllardakı CL dekı en tecrubelı kadro eboue hamıt drogba sneıjder kupa kaldırmıs fınal oynamıs futbolcular bu macta onlardan ekstra performans beklıyorum ve tabıkı selcuk ve burak ıda unutmamak lazım takım olarak cok kosup gereketıgı gıbı mucadele edersek bu kadro tur atlar

1|0
    0|1
  • Turu geçer bence.

Bu sene fenerle galatasaray turu geçerse ülke olarak UEFA sıralamamız yükseldiği için seneye SüperLigteki ilk 2 takım direk Şampiyonlar Ligine gidecek. Trabzonsporluyum, Trabzon ilk 2ye giremez artık bu kafayla ama ülke takımlarının kasasına para girmesi lazım artık

1|1
    0|0
  • hayırlısı olsun bakalım

1|1
    0|1
  • Galatasarayt'ın son zamanlardaki performansına bakarsa Schalke04'ü parçalar .

Buradan vatan haini arkadaşlar schalke'yi destekleyenlere sözüm olsun bu ülkeyi temsilen orda 90 dakika koşucak galatasaray . Unutulmasın ki Schalke Fenerbahçe'yide 3-0 malup etti farklı malubiyetler yaşattı Fener'e Galatasaray için 1-1 çok iyi

1|0
    0|1
  • 2-1 alırız maçı.

Galatasaray bitti demeden hiç birşey bitmez.

1|0
    0|1
  • Fatih terimin futbol anlayışı bana göre avrupa liginde yeterli olmuyor. Orada tr deki gibi 1 gol bulup oyunun akışını düşürürseniz bir gol mutlaka yersiniz. shalke iyi takım olmasına karşın zor günler geçiriyor, eğer gs nini karşısında daha güçlü bir ekip olsaydı tr deki maçı en az 2 farkla kaybederdi. Benim kişisel görüşüm korkak oynana futbol avrupada iş yapmaz. futbolcularınız ne kadar iyi olursa olsun ilk maçtaki gibi drogbanın ayağına top deydirmezler.

0|0
    0|0
  • %90 Can dostum güzel insan :D

1|0
    0|0
  • Tek bir isteğimiz var. Adam gibi oynasınlar. İsterlerse yenilsinler ama GALATASARAY gibi oynasınlar. Geçen sene 2-1 yenildiğimiz Fenerbahçe maçındaki gibi oynasınlar. Bu turu geçeceğimize inanıyorum .

0|0
    0|0
  • FB'liyim gönlümden gs nin turu geçmesi geliyor. ama çok zor maç olucak alman takımları her zaman disiplinli ve organize takımlardır. favori schalke ama gs inş yener.

0|1
    0|1
  • galatasarayım parçalar.

1|1
    0|1
  • 3'ün birini alır gelir... SCHALKE, Akhisar Bld.Spor'a benzemez, takar babayı ;)

1|1
    1|2
  • bu maçı uğursuz birinin nazarına gelmezsek alacağız.

1|0
    0|1
  • mac almanyada evimiz sayilir:)

0|0
    0|1
  • 100 u iddaa nin verdigi oranla bolersen yaklasik bir yuzdelik deger bulabilirsin

0|0
    0|0
  • hocam biz her zmn 1 numarayız zaten her türlü bizim kupaa

0|0
    0|1
Yükleniyor...