Çıktığınız yada hayatınıza giren insanlardan yaşadığınız kötü şeylerden dolayı ona asla hakkımı helal etmem ?

çıktığınız yada hayatınıza giren insanlardan yaşadığınız kötü şeylerden dolayı ona asla hakkımı helal etmem dediğiniz oldu mu ?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• bi dene var öyle lor peynir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• beni eski sevgilisinin yerine koymaya çalışıp, beni diye aslında onu sevdiğini öğrendiğimde kötü bi ayrılık yaşadık. ama asla hakkımı helal etmem gibi bi şey demedim. çünkü öyle ya da böyle bana hayatımın en güzel 6 ayını yaşattı. hala mutlu olmasını isterim.

0|0
    0|0
  • İlişkiyi adam gibi bitirmeden korkakça kaçıp giden tiplerin ileri ki mutluluklarında iki yakası bir araya gelmesin demedim asla ama kalbimden geçmedi değil ve hep de öyle oldu. =) Aslında kaybeden kalan değil, giden oluyor hep. Daha iyisini bulmalıyım ümidiyle duvarlara çarpa çarpa yolunu şaşırıyor, kalan ise sadece seviyor, hepsi bu. Bir başkası gelse, onu da sevecek muhakkak. Adamın tek gayesi sevmek çünkü. Ama gidenin götüne rahatlık battığı için... durun yaa, kapatmıştım ben o defterleri. -.-

(Kalbime yeniden odaklanıp seninle ilgili düşüncelerimi gökyüzüne sunmam gerekecek eski sevgili. Belki yeniden bi ilişkinden acı çekeceksin ama kusura bakma artık, bahsin açıldı, öyle gitmiycektin amk Aımmmmmm -.-)

0|0
    0|0
  • olmadı. herkese hakkım helal olsun. yaptığı kötü şeylerin cezasını allah verir zaten.

0|0
    0|0
  • Olmadı öyle denmemeli bence.

0|0
    0|0
  • Süründürdüyse evet 1 defa oldu gecenin bir yarısı arar hala

0|0
    0|0
  • olmadı olsaydı eüğer bende hakkımı helal emezdim emin ol

0|0
    0|0
  • kotu insanlara zaten helal edemicek bir hak vermemisimdir

0|0
    0|0
  • kadınlar çok mu kinci ne

0|0
    0|0
  • :D genellikle benim hakkımda böyle diolar :( :D

0|0
    0|0
  • hakkım herkeze helal bide ahirette bulmasınlar beni

0|0
    0|0
  • Hayır, olmadı.

0|0
    0|0
  • allah buyuk.. allah a havele ettım ben onu.. çok haakkım var üzerinde annesının babasının yapmadıgımı yaptım ben ona... )) hakkımı helal etmıyorum... :( :(

0|0
    0|0
  • 2 kez.. 1 i daha sağlam, diğerini affederim

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yok hiç o tarz düşünmedim ...

0|0
    0|0