Telefonla pizza siparişi veren var mı?

sipariş verdiğinizde tekrar size dönüyorlar mı?

Kırk yılın başı pizza siparişi verdim.Tekrar geri arıyo beni, İçine ne koyayim pizzanın diyo, aşure koy amk. :))

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• Adresi yanlış veriyorum, geç bulsun adresi de; pizzayı beleşe getirelim diye :D 30 dakikada getiremezse bedavaya veriyor (pizza pizza) öğrenci evi vol1 ;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• daha evel sipariş vermediğin belli. tabi soracak neli istediğini. sen fazla yazmasın dye hemen kapadın teli heralde asdasfadfd

0|1
    0|0
  • Peki sipariş verirken içerisinde ne olması gerektiğini söylemediniz mi? Yani eğer öyle ise adamın bu soruyu sorması kadar doğal bir şey olamaz. Ben pizza yemediğim ve dışarıdan yemen ısmarladığım için pek birşey diyemiyorum.

0|1
    0|0
  • Dominosta internetten takip ediyoruz bir arayanımız yok :))ahahaha pizzalı yap diyeydin:)Bence pizzanın icadından haberi yok arayan kişinin:)

0|1
    0|0
  • işkasşdlkasd nerden verdin o siparişi sen dominos falan olsa sorun çıkmıyor da yerel pizzacılar öyledir :D

0|1
    0|0
  • bence sen geri kalmışsın, pizza çeşitleri oluyor. mesela beni aradıkları zaman şu şu şu malzeme olmasın diyorum..

0|1
    0|0
  • Dogrulamak icin ariyor adamlar daha ne istiyosun :)

0|1
    0|0
  • geçen burger dan yemek sölicektim aradım çaldı vazgeçtim kapadım döndüler :D e dönünce sipariş verdim.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Zor bir sey isteseydin

0|1
    0|0
  • bulls dan söyle kafan rahat karnın tok cüzdanın boş olur :D

0|1
    0|0
  • koy usta ortaya karışık bişeyler deseydin :D

0|1
    0|0
  • mahhel pizzacısını ararsan seni geri arar tabi bi dominosu bi pizza timeı ara tekrar arıyomu

0|1
    0|0
  • yok

0|1
    0|0
  • Sen pizzanin cesidini soylemeyi akil edemediysen iscilerin ne sucu var dingil

0|1
    0|1
    • sen espriden anlamayacak kadar sığırsan bu soruda cevabının ne işi var kamil ;) (bu arada prensibm gereği herkese +1 veriyorumm hakaretine rağmen sanada +1)

• Kamil babandir

• Kırk yılın başı pizza siparişi verdim.Tekrar geri arıyo beni, İçine ne koyayim pizzanın diyo, aşure koy*. :))

0|0
    0|0
  • Telefonla pizza siparişi veren var mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...