Sporla ugraşan arkadaslar bir bakarmsnz?

kilo alma konusunda bisey danismak istiyorum sporsuz karbonhidrat tozu vb. urunler kullansam bana ayda ne kadar kilo saglar. Sporsuz kullanirsam ne zararlari olur. Urunu birakinca kilolar gidermi?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Tozlarda aşırı miktar almak bünyeye çok zarar verebilir. Toz alırken aynı zamanda spor yapman daha sağlıklı şekilde kilo almanı sağlar tabiki. Fakat uzmana danışmadan kesinlikle böyle bir şeye kalkışmayın derim.
    Ayrıca ne yesem kilo alamıyorum diyenlerdensiniz muhtemelen ama doğal yolla alırsanız, bıraktığınızda kilo verme sorununuz da olmayabilir. Doğal karbonhidrat içeren besinler içinde şöyle küçük bir liste verebiliriz:
    Fasulye, Soya Fasulyesi
    Mercimek
    Kırık Bezelye
    Patates
    Elma , Kayısı, Muz, Böğürtlen, Portakal, Üzüm,
    Mısır
    Kepekli ürünler

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zarar ziyan ya. Yüksek enerji sağlayan çikolatalardan ye.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yapıcan karbo ağırlıklı bir beslenme yapıcaksın tabi bunun yanında şeker seviyesini düşürcen çünkü kilo almak farklı bide yağlanmak farklı he diyorsan ben yağ mağ ne olursa olsun kilo alıyım tarzım değil görünüyüm diyorsan bizim meşhur sözler abur cubur ye özellikle akşam 7 den sonra ye... alırsın ama şeker kısıtlaması yaparak yulaf ezmesi bebe büskivüsü muz tuzsuz yağsız makarna pirinç pilavı gibi karbo zengin yağsız tüketim yap ve akşam saatleri yapki direk kiloya vursun :)

0|0
    0|0
  • Onlar gıda takviyesidir. Tam tersne spor yapmadan kullanırsan karaciğerin yağlanır vücüdun değil. BİLMEDEN İŞ YAPMA !

0|0
    0|0
  • Sporsuz karbonhidrat tozu alırsan şişman çirkin tarzım değil bir şekilde kilo alırsın. Basenlerin büyür acayip kötü olur.

0|0
    0|0
  • Her şey beslenmenle alakalı insanın belli bir kalori limiti vardır bunu internetten bile öğrenebilirsin her neyse bu limitin üstünde kalori alırsan kilo alırsın altına inersen kilo verirsin ee tabi bu işte beslenme ve sporda önemli bir yağlanıp duba gibi olmak var birde kaslanıp irileşmek var

0|0
    0|0
  • Harcadığın ve aldığın kaloriye göre değişir.

0|0
    0|0
  • sporsuz olmaz zararlı.

0|0
    0|0
  • spor yapmadan kullanmanı tavsıye etmem yemek yemeyı bırakırsanda kıloların gıder..

0|0
    0|0
  • Zayiflamanin onlarla alakasi yok Hem spor yap hemde bogazdan kes

0|0
    0|0
  • bünyeye göre değişir ve hormon bozukluklarına yol açar bütün sisteminizi dağıtır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...