Gençlerbirliği'nin başına geçen Yılmaz Vural'ın bir maç sonra görevden alınması hakkında ne düşünüyorsunuz?

24 aralıkta göreve gelen Yılmaz hoca dünkü Eskişehirspor mağlubiyetinin ardından görevden alındı.
Bu haksızlık ve saçmalık değil mi?

Böyle istikrarsızca hoca değişimi ve futbolcu değişimi ne kadar fayda sağlar mi futbolumuza?

Güncellemeler:
Sağlar ki*

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Teknik Direktörlerin akılsızlığı... İlhan Cavcav gibi biri olduğu sürece o takıma gitmesinler bu kadar basit...

0|0
    0|0
  • Yılmaz Vural 15 16 transfer istediği için kovulmuş saçmalığa bak.

Eskişehir de şut kabiliyeti iyi tek futbolcu bile yok kadroyu yenilemeleri şart. Bence bu gidişle eskişehir küme düşer başkan da beyin yok çünkü :)

0|0
    0|0
  • Transfer isteyen tüm hocalar kovuluyor, bir Ankaralı olarak utanıyorum bu takımdan.
    İlhan cavac artık bunamış yönetim kurulu bunun farkında değil sanırım bu gidişle kümeye düşecekler

0|1
    0|0
  • Yılmaz Vural'a bunu reva görenler gün yüzü göremez inşallah!

0|1
    0|0
  • gerçek mi bu haber

0|0
    0|0
  • cavcavın bunamıslıgı diyorum tualet kagıdı degiştirmiyorsun ya futbolcularında pisikolojisi bozuldu :D sorsan adamlar bu sezon ki llk teknik direktörlerini hatrlamaz :D

0|0
    0|1
  • Klasik ilhan cavcav hareketi bunamış ruh hali hiç iyi değil yakındır kümeye gitmesi takımın

0|0
    0|0
  • Yıllardır ordan oraya yazık ya... insanın da bir şerefi var

0|0
    0|0
  • Kume dussun de kurtulsun tum takimlar su ilhan cavcavdan

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
Yükleniyor...