Kerim frei sizce hakettiği süreyi alıyor mu?

Olcaydan daha iyi performans göstermesine rağmen fazla forma alamadığını düşünüyorum

Güncellemeler:
Olcay mı kerim mi
Kerime teklifler varmış

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kerimin hız avantajı var, olcayın hırs. Kerim son kupa maçında bencil oynadı, böyle devam ederse ilk 11 zor. Ama yaşından dolayı şans verilmeli. Yetenekli çocuk :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Deneyim deneyim deneyim. Oyuncuyu kaybetmeme. Şu an ikiside aynı ölçülerdeler. Tamam Kerim'in daha iyi teknik özellikleri var ama başka yönlerden de Olcay iyi. Kendisi açısından bir sıkıntı olmadığı için Şenol hocanın içi rahatki Olcayı oynatıyor.
    Birde iyi bir konuya değindin, Bu sözleşme konusunda oynadığı kadar maç ücretini kaldırmak lazım. Önceden olmalı diye düşünüyordum , yani futbolcuları ateşler ve ilk 11 için daha çok mücadelede bulunurlar diye ama oynayamayıncada kafaya takıyorlar. En güzeli kaldırmak sözleşmeden bu maddeyi. Kerim oynamayıncada deneyimlerini geliştirmesi gecikiyor tabi. Biraz kilo problemi var hala. İlerde daha çok forma şansı bulacaktır.

0|1
    0|0
  • Vardır şenol hocanın bildiği , kerim hamle oyuncusu yani sonradan girince daha etkili oluyor ilk 11 de çıktığı maçlara bakınca bu ayrımı ney olarak yaparsınız , olcayın artısı savunmaya olan katkısı

0|0
    0|0
  • Bu olcay malini oynatipta son 5-10 dk kerimi oyuna alan zihniyetin yav

0|1
    0|0
    • Adam 10 dakikaya gol veya asist sığdırıyor

• Adamin gelecegiyle oynuyorlar resmen, besiktasliyim ama kerimin baska takima gitmesini isterim burada curuyecegine

• Fenerliyim ama bjkde beğendiğim ve neden ilk 11 olmadığını anlamadığım futbolcudur

0|1
    0|0
    • Ben de fenerliyim olcayı katlayan bir oyuncu bence

• Aynen. Ne bizdeki volkan ne frei bu ülkede ilk 11 oynatılmaz çünkü yerliler

• Biraz daha takım için oynamalı... Bencilce davranarak bir yere helinmez...

0|0
    0|0
  • OLCAY KERİM el ele beraber eskişehire :))

0|0
    0|0
  • Bence almıyor çok kaliteli futbolcu daha fazla oynamalı

0|0
    0|0
  • aliyor

0|0
    0|0
  • Hocadan iyimi bileceksin

0|0
    0|0
  • kerim frei gereksiz transfer lodu