BJK ilk yarıyı lider bitirdi. Şampiyon olacak mı?

Bilindiği gib BJK şampiyonluk yolunu yarıladı. FB ise takipte. Size göre bu sezon hangi takım şampiyon olacak?

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Tabiiki. Karakartal 💪

0|0
    0|0
    • Hayırlısı olsun =)) Fakat TÜRK takımlarının Avrupa maçlarında başarılı olmalarını Canı gönülden isterim

• Bende cok istiyorum sadece besiktas degil hangi takim olursa olsun farketmez ama olmuyo iste 2016 besiktasin yili olsun 😉

• olmayınca ben daha çok istiyorum =)) millet olarak daha çok istersek olacağına inancım tam...

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Beşiktaş yirmi yılda bir şampiyon olan takım. Bu sene şampiyon olurlarsa bu onlara yirmi yıl yeter. Tabi bu sene şampiyon olurlarsa bir ihtimal :)

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• Beşiktaş, imajından dolayı tek rakiple şampiyonluk yarışı yaparsa kazanma potansiyeli yüksek bir kulüp.

Mesela G. Saray da yarışın içinde olsaydı, Beşiktaş şampiyon olamayabilir derdim.

Ama şimdi, şampiyonluktan kopmuş G. Saray taraftarı ve camiasının da gizli desteğini almış durumda. Bu bizi daha güçlü yapar.

0|2
    0|0
  • Siir gibi top oynayan rakipleri eze eze yenen Beşiktaş şampiyon olur

1|1
    0|0
  • Derbilere deplasmana gideceğini varsayarsak 80 puanın altında bitirir. Fb dede bu kervan hep böyle yürümez. Şampiyonluk 76 puan civarînda olur. %51 bjk alır kupayı

0|1
    0|0
  • Takıma üç takviye olursa sonuna kadar götürür

0|2
    0|0
  • zor biraz

0|1
    0|0
  • Beşiktaş iyi futbol oynuyor aksini söylemek futbol cahilliğidir... ama verdiği pozisyonlara bakarsak yediğinden bir fazlasını atmak zorunda hep... Bu da bu şekilde gitmeyebilir her zaman... Fenerbahçe ise takım savunmasını iyi yapıyor ve son maçlarda hücum yönünde de pozisyon sayısını arttırdı... Benim düşüncem Beşiktaşlı futbolcular bu liderlik baskını yine son dönemde kaldıramaz ve şampiyon biz oluruz...

0|0
    0|0
  • Bu Belli olmaz ama dileğimiz Fener olmasında kim olursa olsun :)

0|2
    0|0
    • Hak eden şampiyon olsun dostum. Fakat avrupa maçlarında tüm takımlarımız başarılı olsun :))

• Aga hak eden şampiyon olacak sa eyvallah ama bu ligte hakemlerin katliamı dizini izliyoruz maç değil :) avrupa için doğru dedin :)

• beşiktaş alır umarım

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe :)

0|1
    0|0
    • Avrupadaki gibi olsa güzel olur. Son hafta şampiyon belli değil =)) O onu yense öbürü bol gollü berabere kalsa diğerinin 3 şutu direkten dönse bir diğerinin ikinci yarsında yağmur yağsa o zaman şampiyon olabiliyoruz =)) gibi bol atraksiyon olsa çok hoş olur.

Not : Kalp krizleri artmadan olsun tüm bunlar...

• Yok kardeş o bize pek yaramıyor :) fb'nin kaç sezon son maçta şampiyonluğu kaptırdığı malum ;)

• sona kadar gelir gelir bırakır orda beceremez onlar

0|0
    0|0
  • Salatasaraydan iyi olabilirler ama Fenerbahceden asla

0|0
    0|0
Yükleniyor...