Okulda hoşlandığınız bir kızla nasıl tanışırsınız ?

OKulda bir kızı gözünüze kestiriyorsunuz çok beğeniyorsunuz ama tanışamıyorsunuz .Hiçbir ortak arkadaşınız da yok. Direk yanına gidip seninle tanışmak istiyorum demek ne kadar mantıklı olur ? Fikirlerinizi bekliyorum.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Okul hangi derece? Lise ise kızı rahat bırak,üniversite ise; cool görünmeye çalışıp rezil olma...Kalbin gerçekten gördüğünde hızlıca çarpıyor ve romantik bir ilişki düşünüyorsan yanına gidip ne laubali ne de çok çekingenleşmeden sohbet aç.Ortak arkadaş yoksa,sen yarat. ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Lisedeyseniz bence derslere çalışın.O yaşlarda gerçek aşk yaşanmaz.

0|0
    0|0
    • Gerçek aşkı arama peşinde değilim zaten henüz bu yaşta. Güzel ve mutlu bir arkadaşlık yeterli

• Gözüne kestirmek nasıl oluyor o zaman? :D

• git söyle ne olacak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1. Bilindik Ve Normal Tanışma Sözleri

"Tanışabilir miyiz?"

"Arkadaş arıyor musun?"

(Facebookta) "Slm nbr?"

Neden İşe Yaramıyor: Çünkü erkeklerin %95' ide aynı ya da çok benzer şeyleri yapıyor. Başkalarının yaptığı bir şeyin aynısını yaparak farklı bir sonuç beklemek anlamsız.

0|0
    0|0
  • aslinda bodoslama girmek yerine yaratici sozde tesadufler yaratabilirsin okul icinde kantinde yada disarda orasi sana kalmis ama soyle nolucak en kotu ihtimal hayir der ki oda dunyanin sonu degil

0|0
    0|0
  • kantinde tek gördüysen git yanına oturabilir miyim de mesela

sonra sen sayısal mıydın diye gir konuya

ya da mesela ayakta duruyor git yanına meraba nasılsın de

sonra tanışmak istiyorum değil de

ben görmüştüm seni bikaç kere arkadaş olabilceğimizi düşündüm diyebilirsin

şimdi ne kadar yerinde olur bilmiyorum bu işin uzmanı değilim ama ben böyle yapardım

0|0
    0|0
    • kızları tek görmek mümkün olsaa

• o zaman spor odasından voleybol topu alırken git yanına ona da hep birlikte gitmiceklerdir sanırım

ya illaki bi zaman tek olur olmadı faceden falan ekle ordan tanışmaya çalış

• Tek yakalıcan cafede filan , 2-3 gün karşısına çıkıcan sonra devam eder durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...