Sağlığınıza ne kadar önem veriyorsunuz?

Sizde yüzde 90 içinde misiniz ? yani alternatif tıptan mı faydalanıyorsunuz ? Kalcasına yumurta sürüp fıtığı iyi etmeye çalışan insanın oldugu bi memlekette doktora değile aile arkadşa ve iş çevrsine soran bi zihniyetiz :)) düzenli doktora giden yoktur tabi..

(not: denemek isteyen olursa yumurtanın sarısını kullanın sadece :D ) beyazı akma yapıyo .p

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• bende gitmem diye direnenlerdenim nezaman gitsem başka bir hastalığa dönüşüyo ateşim yüksek halsizim diye gittim bir kere oda tesadüfen arkadaşlarla hastane önünden geçiyoduk girdim doktor hemen ateşin çok yüksek de nasıl ayakta duruyon da flan diyo sanki ölmek üzereydim de hayatımı kurtaracakmış gbi iğne yazdı iğneden sonra baş dönmesi ve yere yıkılırken hemen oksijen veriyolar biraz uzandım eve gittim ertesi gün ishal ve 7 iğne daha yazdı mide bulantıları soğuk algınlığı flan zor zar toparladım kendimi.her sene soğuk algınlığı olur bende ufak tefek grip gibi şeyler sobada terleyip nane limonla geçiyor iki günde macera aramaya gerek yok diyorum devlet hastanelerine binbir türlü doktor var 6 yılda mezun oluyolar türkiyedeki eğitim şartlarıda belli güvenemiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hemşirelik bölümü öğrencisi olarak sağlığıma çok önem veriyorum. Tahlillerimi yaptıran biriyim. Tedavi olarak ciddi hastalıklarda veya sorunlarda kesinlikle doktora giderim. Herkesin de doktora gitmesinu tavsiye ederim. Küçücük bir sivilcenin bile çok büyük bir hastalık belirtisi olabileceğini görüyoruz. Aman geçer diye önemsemediğimiz sorunlar ileride bizim çok büyük hastalıklara yakalanmıza yol açıyor veya erken teşhis olmadığı için bizi ölüme sürükleyebiliyor. Ben hastalık hastası oluo en ufak bir şeyde doktora giden kişileri tebrik ediyorum en azından kendilerine bakıyorlar ve kendilerini bedenlerini hastalıktan korumaya çalışıyorlar.

0|1
    0|1
  • çok dikkat etmem

0|1
    0|1
  • Çok önem veriyorum da, bahsettiğin yöntem alternatif tıp değil. Kocakarı tedavisi denir. Alternatif tıp çoğunlukla bitkisel çözümlere dayanan b şe.

0|0
    0|0
  • doktora gitmeyi sevmem bu nedenle hasta olmamak için önlemlerimi alırım cok sükür de 5,6 yıldır grip bile olmadım

0|0
    0|0
  • Çok pimpirikliyim hemen doktora giderim zaten

0|0
    0|1
  • O kadar da değil. Ama soğuk algınlığı gibi durumlarda ıhlamur nane limon içip dinlenmeyi tercih ederim ilaca. Bağışıklık sistemimi ilaçlarla çökertmeyi sevmiyorum.

0|0
    0|1
  • sağlığıma hiç dikkat etmem bişey olsun geçer diye geçiştiririm doktora gitmem. annem böyle alıştırdı annemde gitmiyor :(

0|0
    0|1
  • migrenim var ve nane yağı kullanıyorum :D

0|0
    0|1
  • Alternatif tıp diye çıkan bio enerji vslere inanmam.

0|0
    0|0
  • Hiç.

Ama katır gibiyim mübarek.Ölmeyi bile beceremem herhalde doğru dürüst.99 yaşında anca ölürüm.

0|1
    0|1
  • yıllar var ki doktora gitmedim, yıllar var ki kendimi düşünmedim.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• bel fıtığından ameliyat olmak üzereyken, bel çeken bir adam tarafından iyi edilen biri olaran alternatip tıpı destekliyorum.

0|1
    0|1
  • Bana birgün kahpelik yapıp ölüp, çürüyecek bir vücuda iyi davranmam.Sabah kahvaltıdan önce sigaramı içerim, bol bol alkol tüketirim, spor yapar üstüne sigara içerim kalbimle dalga geçerim.Acı çekerim falan ama sonuçta istediğim gibi yaşarım ...

0|0
    0|1
    • Sana emanet olarak tam techizatlı olarak verilen bu vücudu iade ederken ne diyeceksin merak ediyorum

• Ben biyoloji öğrencisiyim. Seçmeli ders olarak Şifalı bitkiler seçtim.

Bütün hocalarım(bunları söyleyenler prof.) bitkisel diye kullandığınız hiç birşey alternatif tıp değildir diye ilk derste vurguladılar. Bitkilerin elbette ki faydaları saymakla bitmez ama bunu direkt olarak bir tedavi yöntemidir diye adlandıramazsınız.

Bunları periyodik olarak kullanırsanız ancak faydalarını görürsünüz ...

0|0
    0|1
  • hergün spor yaparım

0|0
    0|0
  • beslenmeme dikkat ederim. düzenli spor yapmaya çalışıyorum. bir sıkıntı oldu mu hemen doktordan randevumu alırım. uzun süre mutlu bir şekilde yaşamak istiyorum. hayatta tadı çıkartılacak çok şey var.

0|0
    0|1
  • O hastanelere oda parfümü almadıkları sürece adımımı atmam kokusu bayıyor

0|0
    0|0
  • Şimdiler de doktorların birçoğu paranın peşinde. En küçük vakada yatıranlar var. Sonra bir sürü tetkik. Hepsi öyle değil tabiki ancak bunu yapanlar var.

0|0
    0|1
  • Ainen hani arkadaş tavsiyiyle hapı aldı hapı yuttu diye bir reklam varya.Bi arkadaşım saçı dökülüyordu diger bir arkadasım ona saçını tam aklımda değil ama sarımsaklı birseyle yıkamasını söyledi cocuk şu an kel:D

0|1
    0|1
  • bitkilerle tedavi "fitoterapi"ye güvenirim.

ve uygularım.

0|0
    0|0
  • gereği kadar önem veriyorum her gün her vitamini almaya çalışıyorum :)

0|0
    0|1
  • valla 3 beyazdan uzak duracaksın arkadaş gerisi kolay

0|0
    0|0
  • önemli olan kafa güzelliğidir ya koyver gitsin :9

0|0
    0|1
Yükleniyor...