Saat ve yüzükler hakkında..

Geçen gün babamla sohbet ederken gençlik yılları ve kullandığı aksesuarlardan konuşuyorduk ve bana, bekarken taktığı yüzük ve saatini hediye etti. Saat Longines marka, siyah deri kayışlı, çerçevesi, üstündeki akrep, yelkovanı, tokası ve saatleri temsil eden çizgileri altından olan ufak bir saat. Yüzük de biraz kalın üstünde kare şeklinde kesilmiş siyah bir zümrüt ve hemen yanında alt alta 3 tane iğne arkası büyüklüğünde elması olan bir yüzük.

Sormak istediğim soru şu; kimileri altını erkeklerde kıroca bulur kimileri bulmaz bunu bilemem, beyler ve bayanlar sizin görüşünüzü almak istiyorum sizce nasıl görünür bunlar ve sizde nasıl bir izlenim bırakır?

Güncellemeler:
fotoğrafı da koydum, resim kalitesi biraz kötü idare edin ^^ link

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

• saati bilmemde erkekte kesınlkle ole yzuklerden nefret edyrm..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Ne güzel babadan hediye al tak boşversene izlenimi çok hoş bence <3 böyle şeylere değer veriyor olması güzel bir insanın :)

0|0
    1|0
    • saati takmaya kıyamıyorum çok çünkü saat yaklaşık bir araba fiyatında, birşey olur diye korkuyorum :)

• iyi baktığın sürece sorun olmaz herhalde ya :)

• takı manyağı olarak konuşsamda babanı temsil ediyor sanane kimin ne düşündüğünden şık duracağı kesin,kıroluk gibi görenlere ver bi onları nasılda kaparlar:D

0|0
    0|0
  • yüzüğe pek sıcak bakmıyorum ama saat hoş durur

0|0
    0|0
  • saat iyi ama yüzük sevmem erkekte

0|0
    1|0
    • saat eleganlığı ve soyluluğu temsil eder ama yüzüğü deneme bence

• Resmini çekip yollasan bir fikrimiz olur ;)

0|0
    0|0
    • koydum fotoğraf

• Bence gayet şık bir saat,yüzük de öyle,ancak yerinde olsam,saati takar yüzüğü saklardım.Altın yüzükler erkeği itici yapıyor.Babanızın hediyesi çamur olsa kullanmalısınız :)

• Ben sevmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• :D saatin aynısından babamdan kalma bizde var. deri kayış ve ince kasa, içi altın evet. bu saat bir kere asla maganda işi değil aksine elegan bir zevki temsil eder.

hatta ben günlük olarak buna benzer başka bir marka takıyorum. tip olarak aynısı.

diğerini bilemem yüzük takmıyorum ben şahsen, evlenince nasıl takarım onu bile bilmiyorum

0|0
    0|0
  • hoşuna gidiyorsa tak, kim ne düşünürse düşünsün ne farkeder;)

0|0
    0|0
    • haklısın en mantıklısı o :) etrafımdaki insanlarda görmediğim için böyle şeyleri ben de merak ediyorum işte fikir almak istiyorum

• maneviyatı çok yüksek zaten benim için :)

• önemli olan o zaten:)

• Fotoğrafını koysaydın ya parçaların.

0|0
    0|0
Yükleniyor...