Vucut ağırlıklı spor yapıyorum?

vucut ağırlıklı spor yapıyorum ( halter vb.) eklem ağrılarım başladı yaptığım sporla bir alakası varmııdr aceba

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki yaptığıniz sporla alakali. Çoğu ağırlık çalışan erkekler esneme hareketleri yapmadan sporu bitirir ama yanlış ! Başlamadan ve bitirdikten sonra kesinlikle esneme hareketleri yapın hatta netten Araştırın kas ağrılarınız azalır ve en kısa zamanda kendini toparlar.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Pek çok nedeni olabilir aslında ama egzersizle alakalı olduğunu düşünüyorsanız Özellikle ısınma, esneme ve beslenme kısmına dikkat edin.
    Isınma olarak sadece cardio değil, programdaki ilk hareketi de 2-3 set hafif kilolarla yapın. Omuz ekleminizi omuz çalışmasanız bile ısıtın. (özellikle rotator cuff) Egzersizin sonuna soğuma amaçlı statik esneme mutlaka olsun. Beslenme içinse omega yönünden zengin gıdalar tüketin, kalsiyum alımınızı arttırın, bol su için. Enflamasyon varsa glucosamine, chondroitin vb. besin takviyeleri kullanabilirsiniz.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilir ya da özel ders / danışmanlık talepleri için iletişime geçebilirsiniz
    SAYGILAR

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Dostum vücudunu dinlendir ve çalışırken vücuduna çok fazla yüklenme büyük ihtimalle bilinçsizce spor yaptığın için bunlar olmuştur

0|0
    0|0
  • İlk yapıyosan normaldir

0|0
    0|0
  • Artik duzelmeyecek geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Kalsiyumlu gıdalar tüketmeyi ihal etme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...