Gördüğünüz en enteresan rüya neydi ??

Rüyalar insanın bilinç altının oynadığı oyunlarmış.. Sizin şimdiye kadar gördüğünüz en tuhaf rüya neydi ..

-Benim gördüğüm en enteresan rüyam uçuyodum :D Sabaha kadar uçtum galiba süperdi :D

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ya hadi sen yine ucmussun. Ben ucuyor muydum düsüyor muydum belli degil. Bi ucuyodum bi düsüyodum yere falan sürtüyodum. Düsmeyecegim diye sabaha kadar 5 kilo verdim ya boyle stresli rüya olmaz olsun :D

1|0
    0|0
    • :D Ahahaha... seninki stresli olmuş ya ben kuş bakışı uçtum

• Olsun bak sen motorsuz ucmussun bu baslangıc beni hic tatmin etmedi. Galata kulesinden bi ek sefer düzenliycem.

• O zaman sana başarılar dilerim uçuşlarında :D üstünü açık bırak yat etkili olur :D

Erkekler Ne Diyor 9

• rüyamda maymun adamı dövüyodu yala

1|0
    0|0
  • eski sevgilim memurluğu kazanmış,haberini anneme vermişler, annem de bana onun yüksek bi yere atandığını söylüyodu..görür görmez de kız aradı uyandırdı..

(bu salak hakkaten olmasın memur falan, gitti yeşil pasaport)

1|0
    0|0
  • 2.dünya savaşında alman komutandım. bütün rusyayı ele geçirdim tek başıma :D

1|0
    0|0
    • :D Bende savaşa gitmiş ayağımdan vurulmuş gazi olmuştum :D Hep bu muhteşem yüzyıldan oluyo bence :D

• bendeki savaş hayranlığından

• evlendiğimi gördüm :D

1|0
    0|0
  • Mutlu olduğumu gördüm...

0|0
    0|0
  • Kendi rüyalarımı kontrol ettiğim zamanlar gerçekten enteresandı.

0|0
    0|0
    • O söylediğin ciddi anlamda yapılabiliyomu ya çok denedim de olmadı :D

• Bilimsel olarak bi rüya 15 sn den fazla sürmez :D ama bana soracak olursan sabaha kadar uçtummmm :D vuhuuu... :D

• Cidden uçmuşsun :D

• en enteresanını buraya yazmayayım ama dün bu siteden birini gördüm. enteresandı. şaşırdım. garipti

1|0
    0|0
  • sen

0|0
    0|0
  • lisede teklif ettiğim bi kız vardı bi havalarda kabul etmedi teklifimi :) o gece rüyamda bu kıza bi çakmışım öbürsü gün gene havalıydı ama bendeki hava 10 basar sen takıl böyle gece sana neler neler yaptım diye çok gülmüştüm :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Babamın cüneyt arkınla kavga etmesi haha :D

1|0
    0|0
  • cook tuhafti canavarlar okulda beni ve kardesimi kovaliyordu :D artik yatakta ekmek felanda yememistim ama cok korkunctu valla

1|0
    0|0
  • Rüyalarımın hepsi gariptir. Nasıl bir bilinçaltına sahipsem artık...

1|0
    0|0
  • bi kez olcak bi olayı gördüm şoka girmiştim

0|0
    0|0
  • annem hamileydi bütün evi inlettim annem dinlemiyo seni sevmicem artık falan diyodu bende 17 yaaşında kızım yani geçen sene zokaya gelmiştim ya hal utanıyorum kendimden

0|0
    0|0
  • ne içtin yatmadan önce :):) şaka bi yana kendimi çizgi film gibi yaşadığımı gördüm ya barbei evi gibi evim vardı :s oyuncaklarla knşuyodum ya byle heycanlı heycanlı uyandım sanki bi özellik kazandım gibi :D:D

0|0
    0|0
  • Sokağımızda dev bir tavuk vardı ağzından yumurta fırlatıyordu polis vb.. toplanmıştı etrafa. Ben her zaman enteresan ruyalar görürüm..

0|0
    0|0
  • hamile oldugumu gördüm bekar biri olarak cok enteresandı :) gerçek gibiydi karnım kocaman falan

0|0
    0|0
  • hepsi entere. Astral seyehate çıkıyorum :P dur bi triplere giriyim lanmn ccmmdfmö

0|1
    0|0
  • ohhoo ben ben nerdeyse memleketi dolaştım ne diyon :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...