Spora dair her konuda yardım ederim?

Selam arkadaslar. Uzun yillarsir spor hocasiyim, egitmenim. Her konuda yardimci olurum sorulariniz varsa. Zayiflama kas kutlesi kilo alma hareketler vs :)

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• kilo alma hareketleri diye bir şey mi varmış? Afedersin oha diyesim geldi şu an :D

0|0
    0|0
  • Nasıl hacim alacas kanks :(

0|0
    0|0
  • 3 aydir bulk donemindeydim artik bulk istemiyorum
    6 ay definasyon program yapcam
    beslenme programim hazir
    yalnizca egzersiz gerek salona gitmeyecegim mesgulum fazlasiyla ekipman olarak kosu bandi bisiklet haric tum agirliklarim var
    dans etmek define icin iyimdiir

0|0
    0|0
  • sagol

0|0
    0|0
  • malesef sporla aram yok tek sorun bu

0|0
    0|0
  • Birazcık kilom var dengeli bir şekilde kiloları mı verip kas yapmak istiyorum yardımcı olurdan sevinirim

0|0
    0|0
  • Mesaj at 😊

0|0
    0|0
  • Yaş 22 uzun yıllar

0|0
    0|0
  • bana gerovital hakkında? bilgi verirmisin...

0|0
    0|0
  • peki atletik vucut yapısında olan kişi için nasıl bir program önerebilirsin? kas kütlesi istiyorumda

0|0
    0|0
  • protein hapları kullanmak ne kadar faydalı hocam

0|0
    0|0
  • Bende eski sporcuyum düştüm ve belimde 8 tane platin var napmalıyım kilo vermek için

0|0
    0|0
  • eve geliyor musun?

0|0
    0|0
  • Sadece dumbell ile kollarım güçlenir mi

0|0
    0|0
  • Bırak o işleri hayatta bir kadını dinlemem spor konusunda salonda da var öyle ciddie almıyom hayatta almam zaten kadnlar bu işten zerre anlamıyor bende sporcuyum yollardr yapıyorm bu camiyada erkekler kadnları ciddiye almaz öyle görünür sadece özellikle fitness body için diyorum hayatta dinlemem 50 kilo suguat yapamayan zayıf incecik pratikte okmuş gelmiş lise talebesi gbi sinir olyorm bende eğitmenlik yapıyorm ama kadnlara sinir olurum çıt kırıldılar.

0|0
    0|0
    • burada eğitmenlik taslama yani git evde yemeyini yap sen

• Ergenlikten beri spor yapyosun ben 15 yıldır yani senin iki katnm kızada açık havada koşmak iyi demiş açıkla desem açıklaayamasın yemnle

• Nese bb

• Kilom 66 benchte kac kilo basmam lazim ideal?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zayıflamak için spor salonu şart mı? Yani havalar bu kadar soğuk değilkene çıkıp kossak mesela işe yaramaz mı?

0|0
    0|0
    • havaalanına hava almaya giden ülvi yazıl salona orda her bölgeni çalıştracak hareketler mevcut ;)

• acik havada kosmak yurumek iyi gelir. Benim en sevdigim zayiflama yöntemimdir tavsiye ediyorum. Cik koa

• Hocam bacakların zayıflaması için tempolu yürüyüş mu onerirsiniz yoksa koşu mu?

0|0
    0|1
    • Sadece bacaklar icinmi incelmek? Kosarsan ve yurursen her yerden zatiflarsin

• Hayır değil tabiki :) kalinlar o yüzden sordum

Yükleniyor...