Ben resmini çektim siz sadece yorumlayacaksınız lütfen ? :)

yarın önemli bir gün , tırnaklarım haddinden fazla küçük yapıda yaşım 21 , malesef ki tırnak yapım uzamıyor bu yüzden normal günlük hayatta oje hatta parlatıcı bile sürmem tırnaklarım belli olmasın diye fakat dediğim gibi yarın önemli bir gün. siz hangisinn daha çok yakıştığını söylerseniz sevinirim.

işte bu toprak tonları : link

bunlarda siyah ; link , link

bu da düz ; link ( kirli gibi gözükmüyor , siyah ojeyi acele ile çıkardığım için onu bembeyaz düşünün ter temiz.)

kızlar maniküre git filan diyecek fakat hiç vaktim yok , bir kaç defa gitmiştim onda da çok fark olduğunu söylemem açıkcası ondan sonrada gitmedim.

eleştirmekten ziyade , kırıcı olmadan yorum yaparsanız sevinirim çünkü ben de biliyorum tırnaklarımın kötü olduğunu.

0|0
22|16

En İyi Kız Görüşü

• sade olsun oje sürünce olmamış bebeğim. ılık suya az zeytin yağı dök birazda limon sık beklet tırnaklarını beslesin ellerinide besler hoşuna gitcek bişe sürme.

1|1
    0|0
    • teşekkr ederm canm ama beni dinle cidden sade daha hoş duruyo hem sadelik her zaman güzeldir o dedğimide mutlaka yapmalısın.. sonrada biraz şekil verirsn tammdr işte

• katlyrm bak sade olsun.

• Evet öyle yumurtanın Akı :d

Erkekler Ne Diyor 16

• İyi bir foto makinesi al :/ derim

0|0
    0|0
    • bilgisayar kamerasıyla çektim , ayrıca bunun için de fotoğraf makinesi filan alamam çok gereksiz laylomlam işlerle uğraşıyorsunuz

• sorunun gereksiz olup olmaması seni ilgilendirmiyor ilgilendiren kısmı benim bir problemim olması.

• sen problem görmemişsin ozaman neyse şu saçmalığı daha fazla uzatmadan ben gidiyorum...

• Tırnak mı yiyorsun sen? Koyu renk dışında hepsi gider diyorum.

1|0
    1|0
  • mavi french yap git

0|0
    0|0
  • hiç biri beğenmedim

0|0
    0|0
  • Düz daha güzel görünüyor.

0|0
    0|0
  • Allah başka dert vermesin...

0|0
    0|0
  • Bence hiç biri ahenk katmamış tırnaklarına sanki tırnakların sade daha hoş durur gibi geldi bana ;)

0|0
    0|0
  • siyah daha iyi sanki

0|0
    0|0
  • siyah iyidir ama senin tırnak yapına uymamış. Açık tonlar daha iyi gider

0|0
    0|0
  • bence kırmızı

0|0
    0|0
  • çok hoş olmuş :) yaş kaç acaba..?

0|0
    0|0
  • beyaz ii duruyor ve tırnaklarınıda kötülüyosun ama bence çok hoşlar

0|0
    0|0
  • bacım yarın ne olacağını bilmiyorum da yüzünde güzellik varsa gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • aldirma bu mayhoslari . tirnaklarinda sorun yok dert etme herkes kendine baksin buraya yazanlarin herseyi duzgun olsa ...

0|0
    0|0
  • Bırak şu asetonu elinden ya. Hangi ojeyi sürdüysen onu tutsaydın bari. Konsept öyle...

Kırmızı sür ya da hiç bir şey sürme.

0|0
    0|0

• siyah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Arkadaşım öncelikle tırnakların dediğin kadar da kötü değil.. Biçok insanın tırnak yapısı seninki gidi sıkıntı etme yarın için ise benim fikrim şöyle tırnaklarını çok fazla ön plana çıkarmaması için koyu renk kullanma tırnaklarını bi güzel temizle şeffaf simli bi ojeyi tek kat sür bence gayet güzel görünecektir :) Şimdiden kolay gelsin

0|0
    0|0
  • canım tırnaklarn kötüyse koyu renkler kullanmamalsn mesela pembe tonları varmı cok acık ya da pudra? onlar daaha iyi olur çünkü siyah kırmızı bordo kahverengi vs gibi renkler tırnak yapsını çok belli eder

1|0
    0|0
  • Tirnaklarini küt torpulemelisin benimde senin gbi kut torpuleyince daha buyuk duruyor kirmizi bile suruyorum

0|0
    0|0
  • toprak tonları ve siyah ama bej pudra tonları için koyu ton giyinirsen ssiyah ama toprak her şeye gider

0|0
    0|0
  • siyah sür kenarlarınıda kulak çöpüne aseton döküp temizle

0|0
    0|0
  • senin tirnaklarin okadarcik mi ahhahsdsdaiosdjasda.

0|0
    1|0
  • tırnakların çok kötü hiç biri diyorum

0|0
    0|0
  • vişne çürüğü ya da pembe sürebilirsin canım bunların arasından da toprak rengi en güzelii

0|0
    0|0
  • Bir şey sürme, oje berbat duruyor.

0|0
    0|0
  • Düz olsuun

0|0
    0|0
  • manikür yapıyomusun. yap bence. bide frenç süper olur

0|0
    0|0
  • taşlarla dçşe tırnakları o zaman hem havalı hem kötülüğü kısalığı gözükmez

0|0
    0|0
  • canım benm sen o tırnaklara frenç yap ama beyazı ince sür ve bana güven uzun görünecek

0|0
    0|0
    • french yaptırmayı düşünmüştüm fakat tırnağımı keser diye yaptırmadım

• yok kendın yao birşy olmaz sen dedğimi yp hem şık olur hemde yakışır

• düz beyaz dediğinin haricinde hepsi bana aynı renk gözüktü:) düz beyaz diyorum o yüzden:)

0|0
    0|0
  • parlatıcı sür istersen yada siyah iyi

0|0
    0|0
  • Bu renkler kötü.

0|0
    0|0
  • Tirnaklarinin kücük yapida oldugunu düsünüyorsan siyah gibi koyu renkler kullanarak dikkatlerin tam da o bölgeye kaymasini saglamis olursun istemeyerek.

Daha acik (örnegin acik pembe, krem rengi) gibi renkler kullanmalisin.

0|0
    0|0
  • krem rengi yap koyu renkler iyice dikkatleri tırnağa çeker.

0|0
    0|0
  • bu fotoları bile shoplamıssın :) tırnakların güzel yani ): abartıyorsun sen :)

0|0
    0|0
    • shop yok canım :) webcam toy dan çektim

• hımm peki canım bence french yapsan daha güzl durur

• siyah. aslında hepsi kötü duruyor oje sürmeden nasıl durumları?

0|0
    0|0
  • kedi dötünü görmüş yara sanmış

0|0
    1|0
Yükleniyor...