En yakın arkadaşım bana kırıldı.

Bi çocukla tanışmıştım. Bunu ona anlatmadım diye en yakın arkadaşım bana kırıldı. Ben öyle hayatımda olup biten herşeyi ona anlatasım gelmiyor. Biraz özelim olmalı.

O benim en yakın arkadaşım başka öyle yakın arkadaşımda yok.

Ne yapmalıyım?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• aynı şey benimd başıma geldi hemen bozuluyolar :D ara telefonla ya bi an boşlukta bulnmşm falan de paran varsa bi kolye al götür ver:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• madem öyle, hatanı telafi et, gönlünü al

1|0
    0|0
    • Ne gibi şeyler yapabilirim?

• onunla alakası olmadığını sadece paylaşmayı sevmediğini böyle şeyleri, ama bir gün paylaşacak olursa aklına ilk onun geleceğini falan filan söyle

• İyi fikir. ama ben ona beni yargılamandan korktum yanlış anlarsın düsündüm vs dedim. saçmaladım biraz.

• bize anlattığın gibi ona anlat. gayet güzel ve açıklayıcı şekilde anlatmışsın. anlamıyorsada bir kendi halinde bırak. çocukça kaprislerini çekmek zorunda değilsin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynı şeyi ben yaşadım. Bence çok özele girmeden anlat. Üstü kapalı şekilde. Yaşadığın her şeyi anlatmak zorunda değilsin. Ama en yakın arkadaşını da kaybetme.

1|0
    0|0
  • anlatmadın diyemi kırıldı amma da meraklı birşey öğrenmeye pis 7lideki salça gibi bi arkadaş heralde...anlatamadm daha çok yeniydi unututum falan de

1|0
    0|0
  • Gidip konussan bu mevzuyu kendisiyle?

1|0
    0|0
    • Twitterdan yazmış şimdi kırıldığnı anlattım falan ama kırılmış işte. Anlatmalısın bana herşeyi diyor.

• Nasıl anlatabilirim bunu ona? Ya küserse en yakın arkadasım kankam yani.

• Bunu yapan insan ne dersen de alinir bence.

• seninde böyle bişey olduğunda sende anlatma de ..

1|0
    0|0
Yükleniyor...