Aklınızdan hiç çıkmayan bir melodi?

Evet arkadaşlar. Günün hangi saati olursa olsun hep aklınıza gelen ve aklınızdan hiç çıkmayan bir şarkı ya da melodi var mı?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Söverim gelmişine geçmişine ayıpsa ayıp.. :D şaka bi yana genelde hep farkli melodiler oluyo. Bir günüm diğerini tutmuyor :D

0|1
    0|0
    • İlk geçmişe mi sövüyorsun geleceğe mi? :D Mesela ne gibi melodiler yabancı mı türk mü?

• O konuda çok adaletliyim. Hiç ayırt etmiyorum gelecekle geçmişi :D

• Süper cevap. Zeki şey seni.. :))

• bara bara bara.. beri beri beri lalala...

0|1
    0|0
    • Melodi tanıdık geliyor sanırım yabancı pop bir şarkıydı. Link versene..

• var evet bu aralar hande yener tribe gir dolandı dilime :D

0|1
    0|0
  • tırın tırın tırınnnn dermişim

0|1
    0|0
  • hayko cepkin-fırtınam

0|1
    0|0
  • Don't worry Be happy .. diii di didididid diddiiinnnn diiiddddiiinnnnnn .. :))

0|1
    0|0
  • ankaranin baglari heryerde caliyor ya ikidebir aklimda

0|1
    0|0
    • Hele yaz gelsin tüm düğüncüler çalar artık. Evimin tam karşısında okul var ve bahçesinde yazın her gece müptelası olurduk bu eşsiz eserin.. :D

• şimdi yazıcaktım sen yazmışssın aynen heryerde çalıyor sureklı dilimde bu ara :)) :))

• ahahaha kafayi yedirticekler bize:)

• Moy karavanınkiler . nerden geldi aklıma bilmiyorum :D esti gürledi :D bişeyler oldu ama anlamadım :D sonra bir baktım söylüyorum :D

0|0
    0|0
  • link :))

0|1
    0|0
    • Şaka sanırım.. :D Bir de Ankaralı Namık'ın Türkgilizce şarkısı var.. Ahanda link.. :))

link

• Ajdar mutlu etmiyor ama artık.. :D Yolda görsem o an insanlığın son gördüğü bir birey olarak kalabilir.. :))

• Bilmem düşünmedim öyle hiç :D

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...