Bu kızların trıplerı...

Bu kızların kendınden 5-6 yas buyuklerle çıkmasının amacı nedr yanı benım abı dedıgım adamlara benımle aynı yasta olan kızların aşkım dedıgını çok gorur oldum nedır amac yanı

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Tamamen kompleks arkadaşım, kızlar erkeklerin onlardan daha yaşlı olmasını ve erkeğin gözünde hep daha genç, çıtır görünmek isterler tek sebebi budur. Kimse olgunluk falan demesin. Kendiyle barışık kızlar daha genç erkeklerle çıkarlar. Benim gibi. Tabi buda mangal gibi yürek ister.

0|0
    0|0
  • ben 21 yaşımdayım. kendi yaşımdaki erkeklerin çoğu bana afedersiniz "bebe, daha salak, ergen" geliyor. sevgilim 26 yaşında, anca kurtarıyor :)

0|0
    0|0
    • ablam 21 yasındakı bı kızın 26 yasındakı bırıyle cıkması dogal kız 15 yasında cıktıgı 20 yasında

• 20 yaşındaki erkek gitsin 18-19-20'yle çıksın. 15 yaşındaki kız daha yeni ergenliğe giriyor, çocuktur daha o, masumdur.

• dedım ya yoklugun gozu cıksın işte bırakmıyolar onlar gıbı subyancılara heralde :D

• Seviyordur, olamazmi

0|0
    0|0
  • hem olgunluk hem karşı tarafa olabilecek hayranlıktan kaynaklı. 20 yasındakı bır kız henüz toydur ve 30 yasındakı adam artık herseyı yasamıstır bırazda karızması varsa iyide işi herşey burda başlar zaten.. yaşıt erkekler daha çocuksu oluyor nedense.

0|0
    0|0
    • ıyıde 30 yasındakı bırıde çocuk bı kızla kolay kolay cıkmaz cıksada takılmalık cıkar çok arkadas var nıye cıkıyosun dıye sorunca takılıyoz işte aga dedıklerı tek cevap

• takma kafana tek taraflı birşey olmaz karşındaki insana bağlıdır birazda sen ne kadar oldurmaya çalışsanda oldurazmazsın bazen bu aşk sevgi avlilik işlerı dogmatik birşey bence sorgulanmamalı :D

• bılemem artık :D

• bunu bende çok dusundum :D sanırım olgun erkek merakı fazla var. birde şu olabilir çabalayan erkek görmek istemiyorlar hayat açısından direk mesleğini edinmiş paralı erkek aradıkları için durum bu bence

0|0
    0|0
    • aldatılınca terk edılıncede yok erkekler soyle yok erkekler boyle oluyoruz çok sınırlıyım valla

• kaşarlık modu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Biz geç olgunlaşıyormuşuz abi öyle diyolar. Kendileri hemen olgunlaşıyo sanki anasını satıyım eskiden 20 yaşındaki kızlar evlenip çocuk sahibi oluyodu şimdikiler bırak çocuk büyütmeyi 2 tavuğu adam gibi besleyip yumurtasını almayı beceremezler :/

Sözüm meclisten dışarı saygı değer Bayan Ks üyeleri çevremde gözlemlediklerim doğrultusunda yorum yaptım :)

0|0
    0|0
  • bizimle mi bot bağladın lan

eaaa

ama sen askerlikte yapmamışsındır bu espriyide tam kavrayamazsın

hey hey dostum dostum kızma bize

sanki senin yaşıtın kızlarla çıkmamızı senin hakkını yediğimiz olarak algılama

lütfen ama sabırlı ol .bir kaç sene sonra seninle her yere gidecek kötü kızlar bulmaya başlayacaksın

0|0
    0|0
    • duzgun konus lan senden kucuk degılım merak etme

• dostum askerlikle ilgili bir terminolojidir o

atasözü gibi

sözümde art niyet yoktu

neyse .yanlış anlamışsın esasen. ama sorun değil

kal sağlıcakla

• eyvallah sende

Yükleniyor...