Kulağımın kıkırdağını deldirdim

Arkadaşlar çarşamba günü kıkırdağımı deldirdim deldirirken hiç acımadı bugün ara ara yanıyove sızlıyo daha önce deldirenlere soruyorum sizede oldu mu olduysa ne kadar sürdü?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Nice piç... yine kısa yine.

0|0
    0|0
  • iltihap kapmış olabilirisn bir doktora görün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• benim ağrım haftalarca sürdü en son sinirlendim çıkardım muhtemelen kapandı hemen. çünkü bir gece çok ağrıdı çıkardım sabah zor taktım kapanmıştı hemen :s ben çok acıyor. kulak memesi geçti acısıda o geçmedi baya bi

0|0
    0|0
    • delen kadın ilk gece ağrır falan dedi ama ne ağrı oldu ne başka bişey ama bugün hafif hafif yanıyo ve sızlıyo normaldir umarım :(

• dedimya benım haftalarca ağrıdı. kıkırdak ağrır. ağrımamasına şaşırdım. yumuşak yeri kulak memesi pek acımıyor ama kıkırdak acıyor

• benim kıkırdak çok sert değildi zaten sen sertse ağrı yağmıştır benim biraz sızlıyo okadar :D

• ben de deldirmek istiyorum ama cesaret edemiyorum :/

0|0
    0|0
    • bende acır diye çok korkuyodum canım çok tatlıdır çünkü fakat emin ol hiç acımadı bol uyuşturucu sprey sıktı tabancanın ucuna küpeyi taktı sonra kulağıma çıtt dedi girdi hiç acımadı valla ama sonrasında hafif hafif yanma oldu deldir bence çok hoş duruyor tatlım :)):)

• oldu 1 yada 1,5 hafta sürer

0|0
    0|0
    • hımm zaten çok hafif peki deldirirken taktıkları küpeleri ne zaman çıkartcaz?

• Oha bencede abartmışlar altı üstü delik ya. Bende 2-3 gün geçmeyince korkmuştum 1 gün boyunca aklımda senaryolar kurdum :D

• Ahaha kıkırdak sonuçta yani tamam zararları vardır ama bu kadar da değil bence :D Geçer inşallah ya ağrımıyor zaten yanıyo hafif :D

• küpeyi değiştir daha ince uçlu tak kremleyip tuzlu sıcak suylada 1 hafta boyunca sil

0|0
    0|0
    • kadın 20 gün falan çıkartma dedi 2 gün önce deldirdim doğru olur mu ki öyle yapmam :(

• piercing yapan benim canm tabancayla deldirdiysen daha çok acımıştır.değiştir küpeyi heryerim piercing ayrıca benden iyi bilende olamaz.10 gün iyi bak yeter oda 1 dk almaz.

• yok hayır hiç acımadı ayrıca buda ince uçlu canım

Yükleniyor...