Senin için kimler canını feda eder?

Sence kimler senin yaşaman için canını vermeye razı olur? Kimler senin için ölür? Herkes annesini babasını yazacaktır büyük ihtimal. Tabi yazabilirsiniz ama aile dışından da varsa lütfen yazınız.

Güncellemeler:
Etsinler demedim. Bu büyük bir fedakarlıktır biri için ölmek. Senin için bu fedakarlığı göze alabilecek insanlar var mı diye sordum.

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Vallahi onu bilemem, ama sevdiğim insana (aşık olduğum kız da dahil) biri silah doğrultsa, kendi canımı ortaya atmaktan çekinmem. Tabii silahın önüne atlayıp vur vur demem, ama en azından saldırganı etkisiz hale getirmeye çalışırım.

Hayalet filmini izledikten sonra dövüş sanatlarına yazılmayı düşündüm. Gözle ilgili bir sağlık sorunundan dolayı bana yasakladı doktorlar, ama eninde sonunda bu tarz profesyonel bir savunma dersi almayı düşünüyorum.

Dünya çok acımasız bir yer ve kimin ne zaman hayatının tehlikeye gireceği belli olmuyor. Bu hayatta sevdiğin insanların canının yanmasını engelleyememek kadar yıkıcı birşey olabileceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• aile haricinde çok şükür çok sağlam dostlarım var. bunu bana kanıtlamış olmalarından dolayı rahatlıkla söyleyebilirim 4 sene beraber çalıştığım bir iş arkadaşım, 20 senelik 2 tane dostum.

birde benim onlar için kanıtladığım can ciğer 2 dostum. Allah Gerek göstermesin.

0|0
    0|0
  • Yok öyle birisi, olabilitesi de çok düşük.

0|0
    0|0
  • Arkadaş falan hikaye bu konuda, iş ölmek olursa herkes geri vites yapar. Şahsen ne benim için birisi ölsün, nede ben başkası için öleyim. Herkes kendi yerine ölsün arkadaş :)

0|0
    0|0
  • annem ve babam o kadar.

diğer başkaları kimse için ölmez.senin için ölürüm diyenleri çok gördük ama kimse de ölmedi...

0|0
    0|0
  • Var Serkan ismi.

0|0
    0|0
  • hiçkimse kısa cevap

0|0
    0|0
  • sanırım hiçkimse

0|0
    0|0
  • Düşündümde pek aklıma gelmedi açıkçası :)

0|0
    0|0
  • kimse feda etmesin

0|0
    0|0
  • mahallenın bütün kızları benim ıcın ölür

0|0
    0|1
  • ebem eder bence ne kadar sövsemde seviyo beni çok

0|0
    0|0
  • hiç kimse..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç kimse , niye feda etsinler ki zaten ?

0|0
    0|0
  • Annem dışında hiç kimse bunu yapmaz sanırım..

1|0
    0|0
  • Feda olayı BJK gibi basit olabilemez

0|0
    0|0
  • kaan, aslıııı

0|0
    0|0
  • annem/babam

0|0
    0|0
  • annem annemin sevgilisi