Arkadaşlar en yakın arkadaşımın 3sevgilisi var benim hiç yok dedim ver birini olmaz emanet o dedi falan kapışt

arkadaşlar en yakın arkadaşımın 3sevgilisi var benim hiç yok dedim ver birini olmaz emanet o dedi falan kapıştık .sizce kim haklı?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• ikinizde haksızsınız bence o arkadaştan uzak dur derim :)) 3 tane sevgili ne demek arkadaşın insanlara bu kadar mı değer verıyor. yarın öbür günde senin yerine baska en yakın arkadaslar da bulabilir böyle insana değer vermeyen dalga geçip kandıran insanlar sadece sevgililerini değil dostlarını da kandırabilir. belki fazla ince düşünüyorum ama kaç yaş aralığı olursa olsun insanlar değer vermelidir ki onlarda değerli olsun.. sizde arkadaşınızdan bir tane sevgili istemek yerıne size değer verebilcek birinin karşınıza çıkmasını bekleemek daha güzel olur... çunku size değer veren bir insan hayatınıza girdiğinde mutluluk denen bir duygu oluşuyor insanın hayatında buna emin olun..

0|0
    0|0
    • La götümden uydurdum öyle bişe yok :-D :-D

• soru olsun dıye sordun yani aferim o kdr yazı yazdım ya destan yazdım resmen :)))) neyse dediklerimi belki önemsersın aklında bulunsun :D :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslında çok güzel bi yorum yazdım da sonra level falan gider diye iptal ettim.

0|0
    0|0
  • Sen şu demin soru açıp ''çok yakışıklıyım n'apmalıyım'' diyen değil misin ? :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Eşya mı lan kızlar ödünç istermiş gibi istiyosunuz mal mısınız siz?

0|0
    0|0
  • Adam haklı beyler

0|0
    0|0
  • Adamlık ve madamlık çok ince bir çubuktur o sözleri söylerken çubuğu geçirmedi sana dua et arkadaşına.

1|0
    0|0
  • pazardan patates mi alıyon anlamadım gitti :)

0|0
    0|0
  • Kendini aciz erkek konumuna düşürmüşsün... Sen kendini düşürdüğün için hatalısın..

0|0
    0|0
  • la bisg lutfen

0|0
    0|0
  • lan ilişkinin aşkın ... koydunuz..

0|0
    0|0
  • ikinizde birbirinizden saçmasınız

0|0
    0|0
Yükleniyor...