şkınızı kalbinize gömerek terk mi edersiniz yoksa bağrınıza basar devam mı edersiniz?

Özellikle erkek arkadaşlar için soruyorum ama kızların düşünceleri de önemli tabii ki. Flört ettiğiniz ve ciddi düşündüğünüz kız arkadaşınızın eski sevgilisi bir gün sizi arayıp ben o kızla ilişkiye girdim dese. sonra sevgilinize sorduğunuzda size eski sevgilim ile sadece 2 kez birlikte oldum ve bunu sana zamanı gelince söyleyecektim dese siz ne yapardınız? Aşkınızı kalbinize gömerek terk mi edersiniz yoksa bağrınıza basar devem mı edersiniz ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hayırlısı kardeş :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya olurmu öyle şey eskden yapmış olduğu hta şimdi seni sevio sen olmdn önce bişy sanki sen hiç ondan önce brsini sssewmednmi ya.ble şeyler yşmadınmı kfanı takma

0|0
    0|0
    • Ben kendimi eşime saklıyorum. Ayrıca her erkek el değmemiş (bakire) bir eş ister :/

• hklsın ama cıok sewiosan

• Bir de şu yönden düşünüyorum ama ya ileride evlendiğimde kavga ettiğimiz zamanlar gelirse aklıma bu? o benim ilkim olacak belki ama ben onun ilki değil:/ üstelik sürekli aklımda bazen kafayı yiyecek derecede düşünüyorum. Kızlığını bağışlayacak kadar çok sevmiş onu :(

• senden önce yaşamış olduklarıyla onu yargılama. senden önceki kişi onun pişmanlığı oldu ama sen onun mutluluğusun, gerçek aşkısın, evlenmek istediği insansın.. evet kabullenmek biraz zor ama gerçekten seviyorsan aşılamayacak bir şey yok..

0|0
    0|0
  • Terk ederdim ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• benden sana tavsiye herzaman kadınana sahip çık . git vur kır demiyorum bak sadece kadınana sahip çık.

0|0
    0|0
  • Vallahi ben seviyorsam umursamazdım, ancak üzülürdüm, çünkü kadınların aksine, erkekler için cinsellik duygusallık içermeyebiliyor. Ancak kadın için çok içeriyor... Bu yüzden biraz üzülürdüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...