Kredi kartı'nı kapattırmanın en basit yolunu bilenler?

Arkadaşlar İş'te Üniversiteli kartını kullanıyorum. Kartı artık kullanmak istemiyorum bu yüzden kapattıracagım fakat bu işi elime yüzüme bulaştırmak istemiyorum. Kartımı sorunsuz banka arıza cıkarmadan nasıl kapattırabilirim? Lütfen yardımcı olun... Teşekkürler...

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Görünen borcundan 10 tl fazla yatır ve bir kerede öde , makbuzunu eline al ve kartı iptal ettirmek istediğini söyleyerek yazı iste . O yazı metni hukuki olarak şudur.

bu xxxxxxxxxx numaralı şu kişiye ait karta ilişkin şu tarihte şu kadar görünen borc su kadar ve ödeme miktarı şu kadar ( +10 tel görünsün) olarak kendisi tarafından ödenmiştir, bu karta ilişkin olarak kişinin borcu olmadan istek üzerine kredi kartının hesabı ile birlikte iptal edilmiştir.(tarih)

imza : gişe memuru imza : banka müdürü yada vekili imza : sen

Beyaz kağıt hazırlarlarsa reddet, antetli kağıda yeniden yazsınlar. Bunu makbuz örjinali ile sakla.

Bu kağıdı da eline aldın mı , istedikleri kadar arıza çıkarsınlar .

Artı 10 tl nedir dersen, hesabı açık tutup yeni kartı zorla adresine gönderdiklerinde posta ve plastik ücreti keserek hesabını eksiye düşürürler, haberin olmayacağından buna faiz biner dolap yine döner.

Yukarıdaki yazının ayrıntıları hukukidir, aynen böyle yazdırman boşluk bırakmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kaybettim de kapatsınlar yenisini göndermek isteyecekler ısrarla kullanamıyorum bana göre değil de sende ısrar et gerekirse sinir yap :) çok gıcıklar çünkü sürekli ısrar ederler

0|0
    0|0
  • Borcunu sıfırla kapatın dıye gıt bankaya paşa paşa yapacaklar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bankaya gidip artık bu kartı kullanmak istemiyorum diyeceksin. Sebep olarak da sınırsız limit istiyorum diyeceksin en basit yolu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...