Devre arası lig 😔?

Durumlar ne arkadaşlar alıştık mı takımımızın yokluğuna özleme dereceniz kaç benim %21 😄

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Su an ne bizim 40 puan topladik diye sevinmemiz, ne Besiktas'in lider oldugu icin bayram yapmasi, ne de Galatasaray'in 30 puanda kaldi diye uzulmesinin bir anlami yok. Daha neler olacak bu ligde... Ne beklenmedik maclarda ne puanlar kaybedilecek daha...

1|0
    0|1
    • Puanla ilgili değil ama şampiyon belli gibi performans ve transferlere de bakılırsa evet bu puan durumuna da yansıyor.

• Onu anlatmaya calistim ben de zaten, sampiyon belli degil. 17 mac potansiyel olarak 51 puan demektir. Hic kimse kestiremez kimin sampiyon olacagini. Sadece bekleyip gorecegiz. Ligin son 7 haftasina girilmis olsaydi, belki o zaman sampiyon belirginlesebilirdi ama onumuzde koca bir ikinci yari varken bu hesaplar anlamsiz.

• Özlemiyorum gelen geçen çakıyor bize :D

1|0
    0|0
  • İkinci yarı kartal şov devam edecek

0|0
    0|0
  • Aşkımı özleyeceğim 😱

1|0
    0|0
    • Kim 😏

• Hakkınız bence, kızla maçta konuşulacak sohbetlerde olması lazım bence. ben teşekkür ederim. kendinize çok iyi bakın , iyi geceler 😊🌉

• İyi geceler 😊

• Kartal koyar hepsinin hevesi kacar 😊

1|1
    0|0
  • ben bu sene açıkcası bitsind e seneye başlayalım havasındayım busen bizim için kabus gibi bir yıl

0|0
    0|0
    • Cinconluu dimi 😁

• Tuttuğum takımdan bahsediyorum Karşıyaka taraftarıyım yani ama süper ligden Beşiktaşı destekliyorum umuyorum şampiyon olur.

• vallah fener olmasında kim oluyorsa olsun ama bjk inşallah olur

• Sıkıcı haftasonları geliyor :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Alismadik

0|0
    0|0
  • Daha güçlü geleceğiz kaleye takviyeyle diye avutuyorum kendimi ama sevdanında özleminde tarifi yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...