Kabuğumdan nasıl çıkabilirim?

ben çok utangaç biriyim biriyle bir şeyler konuşurken çok utanıyorum yani iletişim kurma konusunda oldukça başarısızım acaba bundan nasıl kurtulabilirim?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• eğer abes denilecek derecede konuşurken yüzün kızaracak halde olmuyorsan bozulma öyle kal. ama konuşma gerekliliği duyduğunda konuşamıyor zorluk çekiyor kafanı eğiyor zorda kalıyorsan biraz girişken ol merak etme düzelirsin. gün geçtikçe iyiye gider. sallama kimse şu dicek bu dicek diye. ne derlerse desinler. yaş kaç. sanırım ya lie son, ya üniversite 1 desin.

0|0
    0|0
    • evet lise son

• e önemli değil ki, konuş ta gerekire uygunsuz olsun deli dolu desinler. tabii çok abes şeyler söyleyipte olayıda koparma :) kırık bu demesinler. hem zamanla alışırsın. biraz girişken ol. bir kaç cümleden sonra düzeleceksin merak etme. bişe olursa yine sor. ama bi ortama gir dediklerimi dene merak etme hallolur. haber ver durumu

• peki teşekkürler

• 1-2 arkadaş edin ve onlarla konuş. ama aşık olma

0|0
    0|0
  • totonu kaldıracak bir erkek bulman lazım sonra onun seni vazgeçilmez görmesi lazım bir güzelde şımartsın o iş tamamdır görev başarıyla tamamlandı =D

0|0
    1|1
    • ne alaka ki işte senin gibileri çok asıl sen konuşmayı azaltmalısın bence

• Neden konuşmayı azaltacakmışım

• Sihirli bir değnek yok ki seni düzeltsin, her şey çok basit. Konuşmak istiyorsan konuşacaksın, olayı karmaşıklaştırma. Bir kere konuş, iki kere konuş, üç kere konuş artık utanmazsın. Cesareti beklemeyeceksin, birden atlayacaksın konuya. birden konuşmaya başlayacaksın, gerekli gereksiz yer hiç fark etmez.

sonuçta her gün yaptığın şey: konuşmak.

0|0
    0|0
  • psikoloğa görün. Derdini paylaş o abime.

0|0
    0|0
  • mşllah burda çatır çatır iletişim kurabiliyorsun :I

0|0
    1|0
    • bi arkadaşım önerdi farkettiysende gizliden yazdım

• valla şimdiki kızlar okadar fırlama ki aman onu kaçırmıyım sanki hayatta herşeye yetişilirmiş gibi boşver sen öyle kal sıkıntın bu olsun sadece nediyimm

• haklısın

• arkadaşlazım sana

0|0
    0|0
  • benle tanışmayı dene ;)

0|0
    0|1
  • bence hiç kurtulma öyle kal, çünkü ben şahsen utangaç kendini ifade edemeyen kızlardan hoşlanırım..çoğu hemcinsiminde benle aynı fikirde olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
    • gerçekten mi

• teşekkürler

• bişey değil

• Üniye git düzelirsin.

0|0
    0|0
  • bende bazen öyle oluyorum utangaçlık doğuştan gelen bi özellik :)

0|0
    0|0
    • evet 2 sene oturduğumuz evdeki komşularımız taşınırken beni farketmişlerdi çok kötü bir şey

• çıkma öyle kal bence :) bü tür kızlar yok denecek kadar az

0|0
    0|0
  • benle konuş geçer

0|0
    0|0
  • utanman için sebep ne ki

0|0
    0|0
    • bilmiyorum toplumda acayip geriliyorum

• ya hata yaptın güldüler ne olur dünya mı batar ölürmüsün yani her insan hata yapar bu konuda sorun yok ve hatayı cok konusan yapar bence sen az kendine güven bu iş çözülür

• evet biraz kendime güvenmem gerekiyor kesinlikle doğru söylüyorsun

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynaya bakarak konuş bir süre sonra kişisel gelişim kitapları oku Özellikle de Robin Sharma Değişim yaşayabilirsin

0|0
    0|0
  • bunu birileriyle iletişimde bulunark yıkabilirsin başka türlü olmaz

0|0
    0|0
  • Bir cekic lazim sana.

0|0
    0|4
Yükleniyor...