Arkadaşımın yaptığı doğru mu yanlış mı?ben bir ikilem içerisinde kaldım.

ben kendimle ilgili olan şeyleri başkasına anlatmıyorum..bir sevgilim olmuştu tabi ben yine bunu söylemedim arkadaşlarıma arkadaş grubumuz ortak olduğu için o söylemişti bir kaç arkadaşıma ve bende uyardım kimseye söyleme bundan sonra dedim sonra arkadaşlarıma da aramızda kalsın dedim sonra bugün başka bir arkadaşım geldi hayırlı olsun dedi ben şok oldum güveniyordum..sonra düşünce benim pasif olmam yüzünden söylemişte olabilirlerdi ama bu yaptıklarının değerini değiştirmez diye düşünüyorum sizce düşünmem gereken ne?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben baş kısımda takıldım.Erkek arkadaşın olduğunu bilmelerinin ne sakıncası var ki? Aranızda yaşanılanları tabiki de anlatmazsın ama bu kadarı aşırı oluyor. Arkadaşların sonuçta, onlara değer vermediğini düşünebilirler hatta onlardan kıskandığın için böyle yaptığını.Ortada önemli bir sebep yoksa söylememen için ben saçma buldum.

0|0
    0|0
    • şartlar bunu gerektiriyordu ben(eğer devam etseydi) zaten söylerdim ama daha deneme süresi gibi bir şeydi ve sınavı geçemedi.

• çocukça yaşanması gereken bir şeydi en azından bir süre

Erkekler Ne Diyor 4

• Kesinlikle hatalılar. Sen öyle dediysen sır saklamaya bilmeleri lazım. Ciddi bir şekilde uyar onları.

0|0
    0|0
    • ben hiç ciddi olamadım ki çok rahat bir kişiliğim var ve sanırım bu rahatlığa dayanarak bunu yaptılar bu arada fotoğrafı çok beğendim

• uzun zaman olmuştu. Bir kez daha saol saol saol :)

• ne demek :)

• Sirli ol kimseye anlatma

0|0
    0|0
  • iyi akşamlar büşra her konu her kişi ile konuşulmaz hakta veriyorum hareketlerine

0|0
    0|0
    • biri 16 diğeri 13 yıllık arkadaşım kendimi bildim bileli yanımdalar söyledikleri kişide bizim 4. belki de bu yüzden söylediler bilmiyorum

• her sorunun cevabı sende aslında kendini keşfetmelisin aklını mantığını öne çıkar

• bu yola girdiğimi düşünüyorum ama bu yolun daha çok başındayım

• ama sevgilide sır olmaz ki canım ya

0|0
    0|0
    • benim için sır olur o sırrı sır olmaktan çıkardı ve bende onu sildim üstüne basmak istediğim şey bu değildi

• :D birde su var her insan bu hatayı yapar asla ama asla herkezi kendin gibi bilme

• şu hayatta en çok hataya düştüğüm konu

Kızlar Ne Diyor 4

• kimseye söyleme dediysen söylemesi hoş değil ama sende sevgilin olduğunu neden saklarsın ki utanılacak bir durum mu bu

0|0
    0|0
    • biraz ilerledikten sonra ben zaten söylerim ama iş ciddiye binmedn olmaz ki

• sadece arkadaşım olurlar bundan sonra sadece arkadaşım

• zaten duyulmasını istemediğin bir şeyi isteyene kadar kimseye söylememek en doğrusu kimse senin kadar hassas düşünmez

• Buyuk bir sirmis harbiden bak simdi

Soylemezsin bir daha bir sey olur biter.

0|0
    0|0
  • Bundan sonra birsey anlatma drim

0|0
    0|0
    • uzun yıllardan beri arkadaşım hepsi de bu yüzden rahat davranış olabilirler

• birlikte olduğunuzun bilinmesinden utanıp sıkılacaksanız birlikte olmanızdaki amaç nedir ki..

0|0
    0|0
    • ben bilemem ki geleceğimizin olup olmayacağını(olmadı da) ben her denememde anlatamam kişilik meselesi

Yükleniyor...