Sizin için aileniz mi ön plandadır, arkadaşlarınız mı?

Benim için arkadaşlarım daha ön plandadır çünkü onlar benim seçimlerimdir. Beni sevme zorunlulukları yokken severler,yanımda olma,yardım etme zorunlulukları yokken yardım ederler ve her zaman sınırlarını,nerede durmaları gerektiğini bilirler. Bunlar çoğunlukla anne-babaların yapamadığı şeylerdir.

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• ailem beni hep utandırdı hiç kız arkadaşımolmadı arkadaşa gelince üniye gittiler ailem bak adamlar üniye gitti sen lisede kaldın ben hep utandırıldım onların gözünde hep yüz karasıydım şimdiki arkadaşta para için geliyo zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir kere hata yaptım sevgilimi ailemden ön planda tuttum.. Birdaha asla o hayatı yapmam... Ailen her zaman iyiliğini ister... Bu hayattaki tek dayanağın o dur.

0|0
    0|0
  • yanlış once aıle gelır ama aılede anne baba ahlak terbıye ve edep uzere ıse evladınaıyı ve guzel davranışlar ogretıyorsa once aıle gelır

0|0
    0|0
  • Benim için ailem ön plandadır gün gelir tüm arkadaslıklar biter yine aile kalır emekleri üzrimde dağ gibidir konusu bile olmaz bende bunun

0|0
    0|0
  • aile tabi ki. ailen olmazsa ,para vermezseler hiç kimse sana bakmaz bunu unutma. arkadaşların anında sırtını döner. ayrıca çok seksisin :d

0|0
    0|0
    • 16 yaşından beri kendi kendime bakıyorum,o zamana kadar bana bakmayı da onlar seçmedi,buna zorunlu oldukları için baktılar. Bugüne kadar seçtiğim hiçbir arkadaşım beni yarı yolda bırakmadı.

• nasıl kendi kendine bakıyorsun ?ne iş yapıyorsun ?

• Anne ile babayı arkadaşlarla kıyaslaman Annene ve Babana hainliktir. Gençlik nereye gidiyor :) :) :)

0|0
    0|0
  • BAZEN aile. BAZEN ark. kişiden kişiye çevreden çevreye aileden aileye değişir bu kural..

0|0
    0|0
  • aile tabiiki

0|0
    0|0
  • Aile tabiki ama anne baba değil çocuk eş anlamında :)

0|0
    0|0
  • ben m için her zaman ailem herşeyden herkesten önce gelir

0|0
    0|0
  • ailem elbette

0|0
    0|0
  • anne babanın yeride çok ayrıdır 2 sini karşılaştırman yanlış bence

0|0
    0|0
  • bence alakası yok. ailem herkesten öndedir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ailemden başkası yalan.

0|0
    0|0
  • onları ben mi seçtim ..benim seçimim değiller...dinden yozlaşırlar böle böle

0|1
    2|0
  • Ailem, canım ciğerim :) her ne kadar kavga edip dursak da hepsine inanılmaz bağlıyım. En azından dostlar gibi yarı yolda bırakmıyorlar hep destek çıkıyorlar, kararlarıma saygılılar daha ne ister bir insan :)

0|0
    0|0
  • Annem ön planda her koşulda. Sonra en yakın arkadaşlarım gelir. Onlar da aileden sayılır zaten. Ailemle geçirdiğim zaman kadar onlarla da geçirdim.

0|0
    0|0
  • Ailem.

0|0
    0|0
  • Ailem.

Param varken arkadsim pek cok oluyor.

0|0
    0|0
  • Ailem, zaten dostlarimin kardeslerimden bir farki yoktur gözümde.

0|0
    0|0
  • aileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
Yükleniyor...