ŞAMPİYONLUK FB VS BJK?

Beşiktaş 11 Fenerbahçe 10 puan fark atarak paşayı şampiyonluk yarışında geride bıraktı. artık sadece FB-BJK kaldı düşünceleriniz nedir?
ŞAMPİYONLUK FB VS BJK?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kasimpasalılara bakıyoruz gsden bahsediyor Akhisarlılara bakıyoruz gsden bahsediyor bu durumda gs nasil yarıştan koptu diyebiliriz :D

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Beşiktaş'lıyım diye söylemiyorum, böyle top oynayan bir takım görülmemiştir ya Maşallah nazar değmesin. 😄 2015-2016 sezonu Şampiyonu Beşiktaş'tır. 👍

0|0
    0|1
    • bence fenerbahçe olacak bu sezon şampiyon :)

• Tabii fenerbahce sükrü saracogluna büyü yaptırdığından sizde haklısınız öyle düşünmekte 😂😂 ama sıkıntı yok biz herşeye rağmen renklilerin üstesinden geliriz dert etmeyin siz ben takımıma inanıyorum güveniyorum. gerekirse hakemi de yeneriz 😉 @ali219

• @kartaliçe_1903 büyü falan hikâye de fenerbahçe ekstra bir motivasyon ve baskıyla oynuyor şükrü saracoğlunda. sanırım süper ligdeki en zor deplasman fenerbahçe şükrü saracoğlu deplasmanı. ama belli olmaz tabi.

• Galatasaray kaç sezondur şampiyon olamıyor der sessiz kalırım. Bu arada yanlış anlaşılmasın ama 20 yılda bir şampiyonluk yasayan takım taraftarları sevinsin. Nasıl olsa seneye yine Galatasaray şampiyon olur.

0|1
    1|1
  • Fb alir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gsliyim daha olmedik demek isterdim bu futbol'la zor, o yuzden inşallah bjk olsun fb olmasında 👌😒 hem hak ediyo

0|1
    0|2
  • Feneri şampiyon yapacaklar. Bunu 10. hafta söylemiştim

0|0
    0|0
  • bjk olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...