Adet kanamasının az gelmesi neden olur

daha önce adet kanamam çok fazla gelirdi.bu ay ilkgünde az geldi ikinci günü pıhtı şeklindede geldi ama yinede kanama fazlaydı bugun 3.günü azaldıı kanama, ara ara karın agrımda oluyor

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kanamakarinizda duzensizlik varmiydi acaba ?

0|0
    0|1
    • 2aydır düzenli oluyorum.31 günde bir görüyorum

• ne diyosun ya?

• Cem neyin kafasini yasiyor bilmemekle beraber,ara kanama gibi sorunlariniz yoksa onemsemeyin cok.

Surekli dalgalanmali bir duzensizlik var ise durum farkli tabi

Erkekler Ne Diyor 5

• agrıların pıhtı seklınde gelmesınden kaynaklanıyor... kendıne dıkkat etmen lazım sureklı sıcak tut kendını ozellıkle adet donemı zaten dıkkat edersınde ... oncesındede dıkkat etmen lazım kesınlıkle uşüme (aynısı sevgilimde var)

0|0
    0|0
  • hormonal bir durum istisnalar dısında tabi yasınız ve medeni durumuzlada ilişkilidirr mesaj yoluylaa sorarsanızz gerekli açıklamalarlaa yardımcı olabilirim saygılar

0|0
    0|0
    • 19 yasındayım ve bekarım

• hanımefendi daha önce aynı hatayı yapıp bir arkadasa bişeyler yazdım sonra mesaj kutum farklı kişilerin sorularıylaa doldu herkese cevap verecek kadardaa vaktim yok çok yoğunum ama mesaj atarsanızz elimden geleni yaparım gecmiş olsun

• Kansızlık olabilir benim eski manitada olmuştu böyle bişey.

0|0
    0|0
  • iş yavaşlatma eylemi demek ki :(

0|0
    0|0
  • sağlıklısın korkmana gerek yok..:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kızlardan çok erkekler bir biliyor canım sen bu durumu kafana takarak kanamayı azaltın birde kanın kesilebilir ama bir jinekoloya danış

0|0
    0|0
Yükleniyor...