Kitabın/filmin sonunu söyleyenler sizin sorununuz ne?

az önce çok büyük bir aşkla kitap okurken ablamın bağıra bağıra biliyon mu adam sonunda başkasıyla evleniyor kızının adını da aslı katıyor dedi şimdi soruyorum size ben napayım böyle ablayı :(

0|0
18|19

En İyi Kız Görüşü

• bütün hevesm kacar kusura bakma ama ablan cok kıskanc ınsanda heves meves bırakmaz tut kafasını sürt duvara kıvılcım cıkart o beyın baska işe yaramaz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bence bu insanların sorunu oturarak s..çamamaları.

Ayakta da yapmıyorlar dizler hafif kırık şekilde yarı eğik halde.

Zaten tam ayakta yapabilseler yine bu sorunlar olmaz.

Yarı eğik yarı ayakta olunca beyinde bulunan edep ile kültür parçacıkları beyinden aşağı doğru şahsı muhteremin ..tüne kadar bir anda meteor hızında kayıp vücutlarından atılıyor.

en azından bence.

1|0
    0|0
  • Ben direk küfürü basip uçuyorum söyleyene. Bir arkadaşim ayni böyle film izliyoruz bak şimdi bak şöyle olcak diyor e ebenin şeyi izlemeyelim o zaman sen anlat arkadaş.

1|0
    0|0
  • spoiler'in kralını yapmıs bu ablan olacak geveze:) direk eksisozlukte çaylak moduna düşürmelisin.

Ben de 6.his filmine giderken bir arkadasım "biliyor musun aslında bruce willis aslında ölü" demisti bana serefsiz. yakmalı bunları benzin döküp:(

0|0
    0|0
  • cayına tuz kat :)

1|0
    0|0
  • Kitabın son sayfasını yırt boş bi sayfa yapıştır ablana işkence yap yaptığın işkenceyide oraya yaz fantezi olur .. :)

0|0
    0|0
  • ne güzel apla

0|0
    0|0
  • ilgilendiği herşeyin sonunu öğren (dizi-film-kitap) daha başlamadan söyle. aman verme...

0|0
    0|0
  • ya kendileride böyle acı çekmiştir. ve senin o filmi , kitabı okumanı istemez yada çok bilmiştir kendileri her noka maydonoz olma isteği vardı o şahıslarda. KISACASI GICIKTIRLAR...

0|0
    0|0
  • Koy çuvala salla salla ...

0|0
    0|0
  • Dövüş Kulübünde adam şizofren.Brad Pitt aslında yok.

Altıncı His'te adam aslında ölü.

Olağan Şüphelilerde Kayzer Soze o topal adam..

0|0
    1|0
  • ver odunu acıma

0|0
    0|0
  • ablan olmyaydı kral bi önerim vardı ama...bi dahakine artık

0|0
    0|0
  • İnsan Dayanamıyor Bende Arkadaşlara The Walkıng Dead 'ın yeni bölümünü anlatıyorum :ÇD

0|0
    0|0
  • Hayat böyle, birilerinin çileden çıkışı başkalarının mutluluğu. İntikamını alacaksın.

0|0
    0|0
  • ben ifadesini alırım

0|0
    0|0
  • tv yi tekrar onarabilceğin şekilde boz daha büyük ceza olamaz :D

0|0
    0|0
  • keşke bir kız kardeşim olsaydı...:(

0|0
    0|0
  • dövebiliyosan döv dövemiyosan yardım çagır:)

0|0
    0|0
  • no spoiler please.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• 1|0
    0|0
  • hepsine orta barnağımı kaldırıyorum.

1|1
    0|0
  • çok bilmişler

0|0
    0|0
  • Okuduğun kitapta işe yaramaz bir kitap bence. Ben 9. sınıftayken okumuştum sadece zaman kaybı.

0|0
    0|0
  • sinir olurum ya kalbinide kırarım söyleyenin

0|0
    0|0
  • Asmak kesmek lazim :)

0|0
    0|0
  • kitabın verdiği tek şey heyecansa al onu çöpe at. başka şeyler de veriyorsa zaten her halükarda okumaya değer

0|0
    0|0
  • beni etkilemez kitap/film sardıysa yine de okurum sırf bu yüzden beğendiğim hatta ezbere bildiğim filmleri tekrar tekrar izler kitabı okumaya son sayfasından başlarım sonra döner başından olaya kaptırırım kendimi :)

0|0
    0|0
    • iyi de sorun o değil benim de defalarca izlediğim filmler vardır ama o an hiç bilmediğim ve merakla okuduğum zaman gelipte söylemesi soğuk su etkisi yapıyor :P

• ben de aksine daha önce okuyan varsa meraktan çatlarım sorarım nasıl bitiyor diye:D sen normalsin sorun bende:D

• cevap veriyorum dayanamıyorum ben söyleme dendikçe ve ben sonunu bildikçe şeytan dürtüyor beni birde biri bana şuna supriz yapıcam demesin biliyomusun sana şunu almış derim hemen napim rabbim beni böyle yaratmış

0|0
    0|0
    • dikkat et alnının ortasına bir delik açtırma :P en sinir olunan şeylerden biridir bu yaptığın :P

• Soguk savaaasssss

0|0
    0|0
  • sorarsa söylerim yoksa tık olmaz

0|0
    0|0
  • snde ona aynısını yap :D

0|0
    0|0
  • Aslım değil miydi?

0|0
    0|0
  • Koca popolarının beyinlerinden büyük olması ahbap.

0|0
    0|0
  • Canan Tan mı okuyorsun ? :)

0|0
    0|0
  • kitapta yazmıyor mu ki söylüyorsun abla?

de bu seni tatmin etmezse adamın sonunda başkasıyla evlenmesini merak kaynağı olarak al...ne yaptıda evlendi...nasıl evlendi...kimle evlendi vs.

0|0
    0|0
  • kendi haline bırak:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...