Squat yapıyorum ama?

Daha 1 ay oluyor ama şimdiden gelişme var. Her neyse arkadaşlar bitirdikten 5-10 dakika sonra bacaklarim da kasılma ve ağrı oluyor bu normal mi? (Not: ağırlıksız çalışıyorum)

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Normal tabi

0|0
    0|0
    • Ya bir de ilk seferlerde alışmadığımdan sandım ama sonra hep devam etti ve azalma da olmadı. İlerleyen zamanlarda azalır mı acaba bilgin var mı? Teşekkürler 😊

• Yok şu an sadece alışmak için ağırlıksız çalışıyorum ama zaten bir süre sonra ağırlıklı başlamayı düşünüyorum o zaman daha çok olur kesin neyse öğrendiğim iyi oldu teşekkür ederim tekrar 😄

En İyi Kız Görüşü

• normal tabi , onun amacı kasılması zaten :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hamlıktan ya da ağır antrenmandan kaynaklanan ağrıyla kasların iyi beslenememe sinden kaynaklanan ağrıyı ayırt etmek gerekir. Beslenme ne dikkat et.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani normal değil mi?

• Başlayalı ne kadar oldu bilmiyorum ama sadece vücut ağırlığıyla yapıyorsan olmaması lazım. Antrenman esnasında ya da hemen sonra olabilir ama kısa sürer. Kaslar soğuyunca salması lazım. Yeterli protein ve karbonhidrat almıyorsan ya da kalsiyum ve magnezyum ihtacını karşılayamıyorsan bu ağrılar sürekli olur.

• normal

0|0
    0|0
  • Esnetmeden yapma

0|0
    0|0
  • Normaldir

0|0
    0|0
  • o ağrılar kaslarının gelişme gösterdiğine işarettir

0|0
    0|0
    • Bende ilk seferlerde olunca alışmadığımdan sandım sonradan devam edince dedim herhalde bir anormallik var. İyi bir şey o zaman 😄

• Peki ilerleyen zamanlarda azalıyor mu 😊

• sağlam çalışırsan illaki oluyor ağrılar

• günde kaç yapıyorsun

0|0
    0|0
    • Değişiyor günde en az 3-4 kere yapıyorum ama vaktim olursa daha fazla oluyor.

• bende dün başladım 2 set toplam 50 yapıyorum az mı acaba

• Ben daha az yapıyorum o zaman 😄

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet , normal bende de oluyor :)

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • benimde aciyor bilincsizce yapiyorum benimde fikrim yok simdi gelir burada ki egitmenler...

0|0
    0|0
  • normal fakat 1 ayda alışman gerekirdi ağrıya.

0|0
    0|0
    • Ya ilk seferlerde olunca işte herhalde yeni olduğundan dedim ama sürekli olmaya başladı.

• geçer zamanla.

• Normal

0|0
    0|0
    • bir de ilk seferlerde alışmadığımdan sandım ama sonra hep devam etti ve azalma da olmadı. İlerleyen zamanlarda azalır mı acaba bilgin var mı? Teşekkürler 😊

• Azalir tabikide zamanla azalir kendini cok zorluyorsan ondanda olabilir

Yükleniyor...