Eski sevgilimi takip etmek istiyorum ama ne twetterı var ne facesi siz olsanız ne düşünürdünüz

eski sevgilimi takip etmek istiyorum ama ne twetterı var ne facesi siz olsanız ne düşünürdünüz? Neden açmaz bir insan?

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• buyrun bir bayan numunesi daha. eski sevgili ile niye ilgilenme gereği duyuyorsunuz ki. kadın piskolojisi hiçbir erkek tarafından vazgeçilemeyen arzulanan kadın olmak istiyorlar bilinç altlarında. yahu dik durun bitmişse bitmiştir silin atın. bu durumunuz bundan sonra sevip umarım ömürlük olcak ilişkinizede zarar verir eski arkadaşınızın seveceği kadınada zarar verir. biraz onurlu durun biraz karakterli durun. bitmişse herşeyi ile sil at.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Benim de yok :) Ne face ne twitter.. Facebook hiç kullanmadım twitter bir iki ay kadar kullanıp uğramadım bir daha :D Neden açmaz; ihtiyacı yoktur, kendini gösterme çabası yoktur zamanı yoktur o tarz şeylere gereksiz buluyordur.

0|0
    0|0
  • Oyun oynuyo oda sana ::D

0|0
    0|0
  • Belki senden korkuyodur o yüzden açmıyodur yada açmışdır fake hesaptan yanlız eski sevgilini napacan boşver yeni denizlere yelken aç kaçan kovalanır sen kaç o kovalasın seni ;)

0|0
    0|0
  • özgüven tavan yapmış demek ki. olup ta senin bilmeme ihtimalin yüksek tabii.

0|0
    0|0
  • psikoloğa görün takıntı olmuş hastalık derecesine ulaşmış

0|0
    0|0
    • Değil önceden takıyordum artık pek umursamıyoırum ama merakta ediyorum.

• işte sen değil desende saplantı olmuş

• Farklı bir isimden açmış olabilr ve gizlide yapmış olabilr

0|0
    0|0
  • Sosyal medyadan bir süre uzaklaşmak istemiştir

0|0
    0|0
    • değil iki üç senedir yok,ben kapattığımda birsürü araştırmıştı neden kapattın diye.

• belki de sevmiyordur, benim sınıftaki bir arkadaşımın da ne facesi ne de twitter'ı var...

• siz beraberken varmıydı hesabı

0|0
    0|0
  • belki vardır sen bilmiyorsundur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• eskiyi eskide bırak üzülürsün

0|0
    0|0
  • Asosyal demek ki.

0|0
    0|0
  • ne guzel ıste takıp etme sendee

0|0
    0|0
  • vardır da sen bilmioyosundr !

0|1
    0|0
  • Adı üstünde eski sevgili neden takip etmek istiyorsun ?

0|0
    0|0
  • yeni sevgilisi kapat demiştir :P :D

0|0
    0|0
  • kesin sahte face twit hesapları vardır

0|0
    0|0
    • isminde varda resmi falan yok pek uğramıyor..

Yükleniyor...