Hiç tanımadığınız bir erkek size yolda yürürken iltifat ederse ne yaparsınız?

bayanlar hiç tanımadığınız yakışlı bir erkek size yolda yürürken iltifat ederse ne yaparsınız tepkiniz ne olurdu tanışmak geçermiydi aklınızdan veya gülümsermiydiniz o an ne yapardınız

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• duymamazlık gelirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• olmadı değil yanı çok oldu her kıza olmuştur mutlaka duymamazlıktan geliyorum ben. böyle yoldan geçene iltifat eden erkeklerinde kalitesinin olmadığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • kendini havalı görüp yükseklerden uçan bayanları çok düşük görüyorum

• arkadaşım niye bana bu kadar atarlısın ben anlamadım kı. sana kotu bı soz solemedım ben. Allah aşkına bilmiyor musun , duymuyor musun dışarda ki magandaları bu devirde öyle yoldan biri geçerken iltifat etçekte ooooohoo herkes kotu demıyorum ama ıyısı de var kotusu de var elini veren kolunu kaptırıyor. ayrıca TC Kanunlarına göre çocuk değilim. Ama bana sorarsan 21 yaşında hala bir çocuğum. İyi Geceler

• bende 23 yaşındayım ama hayat tecrübem var ve bu kadar gerilme ne olduki

• bir erkek nasıl olurda yolda gecen kıza iltifat eder ya? ne kadar iticisiniz!

Benim icin öyle bi erkek cöp kutusuna atılmalı. Insanlarda utanma bile yok.

Bende biri etse, direk dalarım he :D .. şaka bi yana bence öyle olmamalı, kız olarak ben yol al derdim.

0|0
    0|0
  • nasıl bir tarzda söylediği, beyninin su olmayan kısmını kullanıp kullanmadığı, kendine güveni vs vs pek çok etkene göre vereceğim tepki de değişir. diyelim ki çok hoşuma gitti masum masum tebessüm ederim.sinyali verdik daha ne yapalım

0|0
    0|0
  • Hic bakmam bile bi ara yolda yururken bi oglan evlenme teklif etti. Ben hic suratina bile bakmadim ama arkadaslar yakisikli oldugunu syledi. :-)

0|0
    0|1
  • Umursamam...

0|0
    0|0
  • Gülümser teşekkür ederim :)

0|0
    0|0
  • Gülümserim ve hiç pas vermem.

0|0
    0|0
  • güzel bişe diil yolda bir adamın bi kadına bu yönde yaklasması ..itici

0|0
    0|0
  • gülerdim ya ..

0|0
    0|0
  • bilmem hele ogün gelsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bi taraflari kalkar kendilerini dunyanin en guzel seyi zanneder ama yuz vermez oysa icinden oyshhhhh o ne lann derler

0|1
    0|0
  • Burası türkiye kız sana yürü be salak der devam eder :D

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum arkadaşa bir de üstüne polis çağırır :D

• Aynen yada sapık vaaaar diye bağırır :D yurt dışına çık dene orda işe yarar :D

Yükleniyor...