Belden aşağısı tutmasa eşinize o şekilde bakar mısınız yoksa çekip gider misiniz?

Evlisiniz ve eşinizi çok güzel bi şekilde evden uğurladıktan sonra pazara çıkmanız alışveriş yapamanız gerek. Bu alışverişi gerçekleştirdikten sonra eve dönüş sırasında bir kaza geçirseniz ve bu kazada belden aşağınızın tutmadığını öğrenseniz, ömür boyuda böyle kalıcaksınız dense...

Erkekler ve kızlar ne yaparsınız eşinize o şekilde ömür boyu bakar mısınız yoksa uğraşamam deyip çekip gider misiniz?

0|0
15|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Çekip gitmek bize uymaz .

2|0
    0|0
    • her erkek senın gıbı dusunmez.guzel

• Bırakıp gidemem. Farkındayım ki iki taraf için deçok zor birşey ve insanı derinden etkileyen ve yorucu birşey ama bırakıp gidilmez, gitmek olmaz sevdiceği. Herşeye rağmen bu hayat hala bizim savaşımız, bizim hayatımızdır. Ama gerçekten çok zor bir durum, allah kimseyi düşürmesin böyle bir duruma.

1|0
    0|0
  • sorudaki mantık hatasını tek bir kişi bile farkedememiş

3|1
    0|0
  • Yanında olmaya devam ederdim.. Ayni durumda ben olsaydım terk etmesi herseyi daha da mahvederdi.. Hep destek olmaya devam...

1|0
    0|0
  • aklıma ilk gelen tabiki ona bakmak ve vefa duygum çok yoğundur benim...

ama erkek olarak becerebilirmiyim bilmiyorum...

sanırım mükemmel şekilde olmasa bile yinede elimden geleni yapmayı isterdim...

1|0
    0|0
  • yola birlikte çıktığım kişiyi yarı yolda bırakmam ben eşime sonuna kadar bakarım

1|0
    0|0
  • 21 Gram terk

0|1
    1|0
    • sorry yönetmenler aynı olunca karıştırdım.. Ameros Perros terk

• 21 gram terk diyince başka şeyler anladıydık, gerçi gramajı az gelmişti ama neyse sorun çözüldü artık...

• Eğer ben onu sevmişsem bırak onun rahatsız olmasını. Ona baktığım her gün için benden birşeyler eksiliyor olsa yine de onu yalnız bırakmam.

0|0
    0|0
  • Hayırdır yataktan mı yazıyorsun?

Üzülme bacım üzülme. Hayat bu, en azından bir gün bu acıdan kurtulacaksın.

0|0
    0|0
    • cok sukur sapa saglamım da boyle bı durumla karsılassan ne yaparsın

• Bilmem... Bakarım tabi, sokağa atacak değiliz. Ama bir fak badim olur tabi. İnsanız bizde kökmü salacağız.

• ben daha fazla sarılırdım ona

0|0
    0|0
  • en çok bana bakacaksınız en çok bana.

0|0
    0|0
  • Öyle çekip gitmek diye bişey var mı?Bikere çıkmışınız bi yola birlikte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• ewlenirken bir söz werdik iyi günde kötü günde tabi ki sen onu eli ayagı için değil kendisi olduğu için sewiyorsun ..

1|1
    0|0
  • Tabikide bakarım iyi günde kötü ggünde diye imza attıysak,evlendiysen iyi günde nasıl yanındaysam kötü gündede yanında olurum.

1|1
    0|0
  • çok zor bir durum Allah korusun ama böyle bir durumda bırakmak yakışık almaz insanlığa sığmaz

tabi ki zorlar o ayrı konu ama hepimizin bir sınavı var bu hayatta bunu bilerek güç alırım ve aşıksam zaten kendimi, nasıl baktığımı, zorlandığımı hiç düşünmem bile onun psikolojisi tek derdim olur

0|1
    0|0
  • bakarım

evlenirken o şekilde söz veriyoruz çünkü

ve bu hayatta kimin başına ne geleceği belli olmaz bunuda hiçbir zaman unutmamak gerekir

1|1
    0|0
  • Bilemem bu zor bir şey.Allah kimsenin başına vermesin.Hem bakana hem bakılana zor.Yatalak hastaya bakmak çok zordur.İnsan bazen kendi canından olan birine bile bakmaktan usanıyor.Psikolojik olarak insanı çok etkileyen normal yaşantısını bozan bir durum.Böyle bir şey olsa ben çekip gitmesem bile tek başıma bakımı asla üstlenmem.

0|0
    0|0
  • Bakarım iyileşmesi içinde çabalarım. Böyle şeylerde moral çok önemli.

1|0
    0|0
  • 40li yaslarimin üzerinde 50lere yakinsam bakarim heralde

20li yaslar henüz bitmemisse sanmiyorum bir ömür bakacagimi

0|0
    1|1
  • bakardım aynısı benım basıma gelse oda bana bakardı emınım cunku evlenecegım adamdan zırnık şüphem olmayacagı gıbı aslada kotu gununde bırakmam

0|1
    0|0
  • Bakarım neden bakmıyim? Eşim o benim hayatımı adadığım bu uğurda söz verdiğim insan olacak . Ben onu ayakları sağ diye değil gönlü sağ olduğu için severim kalbi ölmediği sürece sorun yok

0|1
    0|0
  • seviyosam bakarım. sevmiyosam eli ayağı tutsa bile beni kimse tutamaz ztn. ama Allah göstermesin zor bi durum tabi.

0|1
    0|0
  • ömrümün sonuna kadar bakarım tereddütsüz.

0|1
    0|0
  • Bakarım , sonuna kadar.

0|1
    0|0
  • bana ihtiyacı olan herkese bakarım.eşim olması gerekmez.

0|1
    0|0
  • Belden yukarsı lazım değil ki!

0|0
    2|0
Yükleniyor...