Kapat

Gözlerim çok baygın bakıyo

soru sanırım bıraz degısık oldu ama soyle acıklayım gozumlerıımın sureklı uykuluymus gıbı baktıgını baygın durdugumu soyluyorlar ne yapmalıyım neden boyle?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• göz kapaklarının şeklinden dolayıdır. bunu değiştiremezsin. yapman gereken bakışlarını ve gçz çevreni aydınlatmak. bakışların parlak olması için limon suyu tavsiye ediliyor. göz kapaklarının ve göz çevresinin daha iyi durması için ise elma kabuğu salatalık gibi doğal ürünleri gözlerinde bekletebilirsin.

0|0
    0|0
    • limon suyunu bıraz acarmısın?

• en iyisi sen elma kabuğu salatalık felan koy göz kapaklarına :D bir de buz da iyi geliyor. buz torbası beklet gözlerinde. en önemlisi uyku tabi.

• yahu sakın ha denemeyin öyle sakat şeyler ! Gözünüzün asit dengesini bozacaksınız sonra.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• benim de öyleydi.önce genetikle ilgisi var bunun yani göz kapakların düşüktür ama yine de canlı bakmaya çalış ben öyle yapa yapa gözümün o baygın bakışını değiştirdim sen de dene

0|0
    0|0
    • gözlerimde yanma oluyo o zaman.

• Bunu sen bileceksin. Hayatın nasıl? Uyku düzenin mesela... Su ne kadar içiyorsun? Günde ne kadar meyve/sebze tüketirsin? Stresli bir yaşamın mı var?

0|0
    0|0
    • yaşamım cok streslı gece 3 te yatıp 7 de kalkıyorum. 2 belkıde 3 gunde bır su ıcıyorum kolay kolay susasan bır ınsan degılım sebzeyı sevmem ama meyve gunde mutlaka yerım

• tamam beklıyorum.

• Ekleyebilirsin :)

• benim de gozlerim oyle. goz altlarinda topbalar varsa ondan kaynaklaniyor olabilir. yapacak bir sey yok.

0|0
    0|0
  • gözlerinin şekindendir

0|0
    0|0
    • yok oncelerı boyle bısey yoktu.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• sen mi benmi hacı al bak link

0|0
    1|0
    • benımkı daha baygın duruyo panpa.

• ayyaş dıyolar keş dıyolar agzıma ıçkı koymuslugum yok.

• benimde öyle zamanında oteldeyken koydum ama 6 aydır ağzımı sürmedim şimdi kader mi şans mı bu

Yükleniyor...