Içinden cıkamaz oldumm

ben hep uzdum hep kırdım senı ağır sözler sarfettim kimse senın kadar cekmezdı baskasna yapmıs olsaydımm.. hatalarımı görmezden geldin yanımda oldun maddı ve manevii.. en cokta sevdinnn.. yalan yok çok da mutlu olduk yanyanyken şımardık güldük bazen çocuğum gibi bazen de babam oldn bimiyorum değişik bi ilşkiydi. hep en iyi arkadasım oldun. bende hep yanındaydım ama hıc yanlız bırakmadım senı bazen kaçış girişimlerim oldu ama farklı bı değer vardı bitmiyodu tabi en cok senın sayende. kötu yanlarımız da yok muydu vardı elbette delirttiğin anlar olurdu malum kıskanclık senın ıkıncı adın... herneyse ben dilime hakim olamadım herzmanki gibi sabrının sınırlarını zorladım üsanırım bu kez. 3 gün oldu aramadın ilk kez hissediyorum aramycağını.. napcam bılmıyorum dilin kemiği yoktur ben hep bu sebepten kaybediyorum. bizi bu kadar yıpratmışken napıyım ben şimdi ? pişman oldum biçok şey ıcın nasıl duzelcek bu iş?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Canim beni anlatmissin adeta, bende erkek arkadasima cok simariklik yaptim, tripler attim, bos yere tartisma yaratirdim, tatli diller konusmazdim, oysaki kendisi cok emek verdi, tapiyordu bana, birbirimizi cok seviyorduk, ihanet gibi biseyimiz olmadi ama benim tartisma yaratmamdan dolayi 1 ay once beni terk etti, cok kararli gorunuodu ilk hafta, sonra bi bakmissin mesaj cekio seni nekdr sevdigimi bilsen falan, ardindan olumsuz konusurdu, ben yazmayinca yazdi falan.. sonra bende kabullendim artik baktimki kabul etmio, 2 bucuk hafta hic yazmadim, whatsappda statuslerimizde siirlerle konustuk, o yazio ben yaziorm, dun mesaj cektim ve hal hatir sorduk, cevap verdi, konuyuda kendisi acti, kendini uzme falan dedi, kolay dgl ben kafayi yemek uzereyim falan dedi, ama benim degismis olacagima inanmiyor. Beni seviyor biliyorum, kapimda sabahladi 3 gun once ama benim haberim yok tabi :( sonradan duydum. Ben degistigimi dusunuorm, artik daha dikkatli adimlar atacagimi biliorm ve onun degerini cok fazla anladim, sende sanirim benimle yakin bi durumdasin, nasil ispatlariz degistigimizi?

0|0
    0|0
    • savaşmak lazım vala başka çıkar yol yok ya biteri ya da devam eder inş hakkımızda hyrlisi olur

Erkekler Ne Diyor 3

• bu yazıyı okurken pc de farid farjad çalıyodu çok duygulandım :)

kızım manyakmısın o aramıyosa sen ara o kadar peşinden koşmuş çocuk bi kerede sen koş gerekirse ayaklarına kapan ikna et bi daha da hiç bırakma

0|0
    0|0
    • biraz kafasını dınlesın arıycam ama tepkı görmekten korkuyorum ya ben sinir stresli bi insanım yıne ters bişey dmekten korkuyorum açıkcası

• afferin hep böyle kıyama :) allah mutlu mesud etsin :)

• amin bakalımm ınss:)

• hemen ara derim,belli ki çok seviyorsununz birbirinizi ,durma hemen ara

0|0
    0|0
  • Pişman olma insan ol...

0|0
    0|0
    • insani bi durum napalım elden bişey gelmiyo

• Aynısını o sana yapsın karşına geçip senin bana söylediğin cümleyi kursun saldırırsın adama valla ..

Kızlar Ne Diyor 2

• Bi kötü oldum ya :( mesaj falan atsana

0|0
    0|0
    • araya bırazcık aile de karıstı baya bi kötu duruma düştüm sımdılık bısey yapamam gbı

• oyle yapayım canım

• :) hayırlısı

• olmcak o ilişki . o adam artık eskisi gbi üstüne titremicek

0|0
    0|0
    • bilmiyorumm

• ona anlat.

• anlatıcam ama sımdı yapamycam bunu annesı gircek gıbı aramıza biraz oluruna brakıp sonra guzelce konusmayı dusnuyrm

Yükleniyor...