Erkek arkadaşınızın vücudu kötü olsa...

selamlar

evlenmeyi düşündüğünüz erkek arkadaşınızın vücudu çok kötü olsa sivilce izleri ile dolu olsa ondan iğrenirmiydiniz ilişkiniz etkilenirmiydi?

0|0
13|1

En İyi Kız Görüşü

• Evlenmeyi düşündüğüm birinden iğrenmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• anneme götürürm onu...annem sivilce izlerini halleder...ergenliğimin ilacı anammm...:DDD

hem sevdiğim insanın kusurları bana onu sevmem için bir etken olarak gözüküyor.mesela önceden tipsiz erkeklerden nefret ederdim.erkek dediğin yakışıklı olur derdim.tipi pek düzgün olmayan biriyle öyle mutlu oldum ki tipini düşündüğümde değil ama onu gördüğümde yüzüm melek görmüşe dönüyordu...ahhh harika bişi...yani tip önemli değil şahsım adına.başkalarını bilemem reis.

0|0
    0|0
  • vücudunun kötülüğünü kapatacak başka güzel yönleri varsa tabi ki. ne bileyim çok iyi kalpliyse, yüzü çok güzelse, çok iyi sevişiyorsa, çok yetenekliyse, seni çok seviyor ve mutlu ediyorsa vs.

0|0
    0|0
  • bence o lekeleri gördüysen ayrıl çünkü aşık olsaydın gerçekten o sivilce lekelerini buraya yazıp sormayı bırak görmezdin bile kolunu kaybetseydi Allah korusun terk edicektin yani bunu bi düşün bence

0|1
    0|0
  • Kişiliği tam evlenmeyi istediğim biriyse iğrenmem.

0|0
    0|0
  • iğrenmem kesinlikle seviyorsam

0|0
    0|0
  • abarttığın kadar var mı ki :S kişiye bağlı.

0|0
    0|0
  • sivilce sorun olurda izleri olmaz;)kimki senin izlerinle ilişkiyi bitrck şahıs sen yolla senin izlerinden onada yapalım:D

0|0
    0|0
  • hayır bazılarında tatlı bile oluyo

0|0
    0|0
  • seven insan iğrenmez

0|0
    0|0
  • evlenecek asamaya gelmişsen tek gördüğüm sivilce olmasa gerek

0|0
    0|0
  • Evet ilişkimizi sarsardı

0|0
    0|0
  • sevdiğim insanın hiçbişeyinden iğrenmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• evlenene kadar gormedi mi de

0|0
    0|0
Yükleniyor...