Vücut geliştirme ile ugrasanlar bana yardımci olucak birilerini arıyorum?

ark bu spora baslicam bu sporda belli bir yere gelmis olanlara sorum aslinda ilk başta beslrnmeleri nasildi gunde kac gr tavuk kac tane yumurta artı protein tozu ne kadar kulaniyardi ayda ortalama kac kilo aliyolardi

Güncellemeler:
guncellllllll

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Basket bol topuyla voleybol oynamayı dene kas çok güzel yapılıyor bizim voleybol hocamız antremanlarda öyle çalıştırıyor...

0|0
    0|0
    • :) daha kolay yollari var ya onu oynucak yer imkanda yok hem insanda lazım onun icin oda yok

En İyi Erkek Görüşü

• Kilo başına 2 gr protein almak gerek sadece tavuk veya yumurta olmayabilir karışık protein tavsiye edilir mesela bakliyatlar da mercimek gibi.. günlük protein ihtiyacını şöyle hesaplayabilirsin 2X70kg=140gr protein alman gerekiyor yanlış hatırlamıyorsam 1 kg tavuk 200-300 gr proteini karşılayabiliyor Bu kurala ilk başlarda özen göstremeyebilirsin belki ama zamanla protein tozu da ekleyerek daha düzenli hale getirebilirsin protein tozlarının üstünde şu kadar porsiyondur diye yazar günlük 2 porsiyon tüketebilirsin buda sana 30-40 gr protein sağlayabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• İlk başladığın zamanlarda protein tozu almanı tavsiye etmem yemene içmene dikkat edersen gerek kalmadığını sende görürsün ama ne kadar yemen lazım onu bilemem kas yapına yağ oranına vs bağlıda miktarda pek önemli değil yiyebildiğin kadar ye

0|0
    0|0
  • Boş iş

0|0
    0|1
    • Adamın ne hevesini kırıyorsun? biliyorsun bildiğini aktar, yoksa maydonozluk bu kadar keyifli mi acaba? Alemsiniz ya...

• Çünkü sürekli masraf yapıcak evde kendince yapsa daha iyi varsa parası yapsın gene ben tafsiyemi söylüyorum

Yükleniyor...