Bir insanı gördünüz ve ondan ilk görüşte ondan hoşlanmadınız...

Bir insanı gördünüz ve ondan ilk görüşte ondan hoşlanmadınız ? Tanıdıkça fikriniz değişir mi ? nedense beniim değişmiyor bir kere sevmediyse sonra öldürseler ısınamam peki siz ?

• Evet Değişir
    0% (0)67% (4)27% (4)Oy Ver
  • Hayır Değişmez
    44% (4)17% (1)33% (5)Oy Ver
  • Bazen Değişir Bazen Değişmez
    56% (5)16% (1)40% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• Değişmez..

Çoğu ön yargı ve his genelde doğrudur.

İlla ki, ilk saniyelerde hissettiğin o ''şey'' uzun vadede ortaya çıkar..

1|0
    0|1
    • aynen bende de böyle oluyor :D teşekkürler cevabın için :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Nadiren sevdiğim oluyor kanımın ısındığı ama büyük çoğunluk baştan zıt isem zıt devam ediyor.

1|1
    0|0
  • Sırf tipe, duruşa göre değil de konuşma şekli ve cümlelerine göre ilk görüşte yaptığım tespitlerim hep doğru çıkıyor. Bir kere sevmedikçe ısınmama durumu mevcut. Bana "O dediğin gibi birisi değil" diyenler bir süre sonra "Sen haklıymışsın" diye dönüyor ahaha, çok oldu

1|0
    0|0
  • Aynen dostumm ilk görüşte sevmediysem bidaha sevemiyom ama bide ilk görüşte sevdiklerimi düşünüyom onlarıda ilerde sevmiyom artık farklı deniyecem ilk görüşte sevmediklerimi belki ilerde severim..

1|0
    0|0
  • ön yargıları yıkılır tanıyınca genelde

1|0
    0|0
  • İyice tanımaya çalışırım ondan sonra kararımı veririm önyargı yapmam için bi neden yok..

1|0
    0|0
  • yerine gore. ciddiyim, mesela buradaki herkes sanal, evet gercek kisilikler ama nedense bana sanal geliyor bi garibim bende, burdaki kimseden hoslanamam misal dedi sair:-)

2|0
    0|0
  • Belli olmaz.Bazen değişir.Çünkü ilk görüşte ne olduğunu pek anlayamayız insanın.Onunla yaşamak veya konuşmak gerek tanımak için.

1|0
    0|0
    • haklısıın ama kötü huylarımdan biri sanırımm ne yaparsam yapıyım değişmiyor. teşekkürler cevabın içinn :)

• C dedim bari

1|0
    0|0
  • Evet Değişir

1|0
    0|0
  • bu ben miyim acaba biraz kuşkulandım :) :( :)

1|0
    0|0
  • bazı kişiler öyle olur ama zor be ilk intibat son intibadır

1|0
    0|0
  • Genel de degismiyor..istisnalar oluyor..akili bir sey saniyorsun ama malin onde gideni aslinda dimi

1|0
    0|0
  • bende tam tersi zamanla daha iyi ısınabilirim

1|0
    0|0
  • Değişebilir.

1|0
    0|0
  • değişebilir sevebilirim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ben ilk görüşte ısınmadıysam mutlaka bi sebebi cıkıyor sonradan görüyorum o yuzden hic şans vermem..ama tam terside olabiliyor önce ısınıyorsun sonra bi bakıyosun ki yanılmışsın..

1|0
    0|0
    • he öyle bende de oluyor evet ama ısınmadysa kanım bir daha hep öyle kalıyor :D teşekkürler cevabın için :)

• rica ederim:)

• değişir, zaman geçirmek çok önemli. ama bende bir yerlerde negatif bir his mutlaka kalır.

1|0
    0|0
  • bazen değişir bazen değişmez

1|0
    0|0
  • Bazen evet bazen hayır..

1|0
    0|1
  • Hayır değişmez

1|0
    0|0
  • C dedim.

1|0
    0|0
  • Bazen Değişir Bazen Değişmez

0|0
    0|0
  • İlk görüşte hoşlanmamak önyargı olmuyor mu yahu. Benim belli olmuyor.

0|0
    0|0
    • mutlaka ama sevmiyeceğim bir harakette yaptıysa hoşlanmam yanii kötü bir huy ama merak ettim sadece :)

• Hayır Değişmez

0|0
    0|0
  • ilk önce hoşlanmazsam sonradan fikrim değişiyor sonra gercek yuzunu oğrenyrm yani ilk bastaki fikrim doğru cıkıyor

1|0
    0|0
  • değişmeyecektir bence

1|0
    0|0
  • hayır değişmez

1|0
    0|0
Yükleniyor...