Galatasaray forması en ucuz nerede bulabilirim?

Arkadaşlar orjinal forma almak istiyorum. Galatasaray forması en ucuz nerede bulabilirim İzmir'de? 30-40tl civarı ?

0|0
10|13

En İyi Erkek Görüşü

• E ucuzu 89 TL diye hatırlıyorum. Hem İzmirdesin bak kıy parana al orjinal formayı ben manisada öğrenciyim. Yemedim içmedim harçlıklarımı biriktirdim gittim İzmire orjinal forma almaya. 6+6=12 TL + halk otobüsü parası 16 TL 119 TL forma parası arkasına da S. İNAN yazısı 14 TL 149 TL tuttu :D Ama o parayı biriktirmek için 1 ay boyunca okul kantininden dershane kantininden flan hiç bişe almadım :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• link

alabilecegin orjinal ve ucuz forma sadece budur.

1|1
    0|0
  • 30 a orjinali olmaz.Ancak 2.el alırsın ya dageçmiş sezonunkini

1|0
    0|0
  • ben 40 a aldım orjinal değil ama modeli çok hoş orjinal olunca bişimi oluyo bide daralttırdım süper oldu ...

1|0
    0|0
    • Orjinal olunca takıma katkı oluyor. Daha kaliteli oluyor.

• İhtiyacı olduğu için alıyorlar zaten ne demek ihtiyacı yok. Senin ömründe bir arada göremeyeceğin parayı o kulüp oyuncusuna, personeline ödüyor. Boşuna demiyorlar orjinal al takımına sahip çık diye

• hayır ben haklıyım :d

• Takımı seviyorsan parayı basacaksın arkadaş. 30-40a ojinal forma hiçbir yerde olmaz. Real Madrid'in yeni sezon uzunkol formasına 88 euro enayi parası bayıldım ayıptır söylemesi. Kıyın paranıza

1|0
    0|0
  • int üzerinden bulabilirsin

1|0
    0|0
  • gs store takip ettiniz bir önceki sezonun formalarını ala bilirsiniz saygılar

1|0
    0|0
  • Sahibinden az kullanilmis olsa olur mu

1|0
    0|0
  • pazarda var ustelik 20 lira

1|0
    0|0
  • lisanslı ürün olmaz o fiyata

1|0
    0|0
  • 30 a nereye orijinal forma alıyon

1|0
    1|0
  • 30-40 lira olanlar cakmadır , takıma katkı saglıyın gsstoreden alıs veris yapın

0|0
    0|0
    • çakma mı ? dogrudur kardeş direk çamur atmak kolay. çakma bendeki evet

• bu arda bjk ev sahibi bileti gs degil . Çakma olayı da şöle ben haytımda iş güzarlık kandırma sahtecilik bu işlerle işim olmadı olamazda. elimde biletim var aldım gidemicem içinde isteyen bir arkadaşa üstünde yazan fiyata yani aldıgım fiyata vericem istemeyen istemez ama çakma felan gibi ylancı durumlarına düşürmeyin lütfen.

• kardesim neyin kafası bu ? forma diyorum forma

• Fakir Gs taraftarı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• orijinal formalar gs store da satiliyor kampanyalari takip ederseniz yari fiyata alabilirsiniz

1|0
    0|0
  • 155 Tl aldım orjinali..30 Liraya orjinal forma olur mu..

1|1
    1|0
  • 30-40 tl'ye orjinal forma alamazsın.

0|0
    1|0
  • 30-40 fake alırsın gsstorede bile eski sezon formaları 70 tl falan

1|0
    0|0
  • Satayım mı benimkini. Ama 2011 forması

1|0
    0|0
  • daha daha neler